MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Lekarz przerywa walkę. Adrian Bartosiński wygrywa z Kamilem Dołgowskim [WIDEO]

Adrian Bartosiński (7-0) pokonał Kamila Dołgowskiego (5-0) przez techniczny nokaut w trzecim odcinku programu Tylko Jeden. O przerwaniu pojedynku zdecydował lekarz

Adrian Bartosiński wygrywa z Kamilem Dołgowskim

W programie zobaczyliśmy zadanie polegające na rąbaniu drewna. Zawodnicy wybierali też ring girls, które wyprowadzą ich do finałowej walki w KSW.

W kolejnym eliminacyjnym pojedynku mierzyli się dwaj zawodnicy bez porażki w zawodowej karierze. Walka zaczęła się od wymian ciosów w stójce. Bartosiński zamknął rywala na siatce, gdzie trafiał go kolejnymi ciosami. Udało mu sie też zająć miejsce za plecami przeciwnika. Po chwilowym powrocie na środek klatki Bartosiński zaliczył skuteczne obalenie. Przez kilkadziesiąt sekund zawodnik ten zajmował dominującą pozycję.

W przerwie między rundami lekarz uznał, że Dołgowski mógł doznać urazu wewnątrzczaszkowego i zdecydował się na przerwanie pojedynku.

W poprzednich odcinkach z programem pożegnali się Paweł Kiełek i Mariusz Radziszewski. Pierwszego z nich poddał Marcin Krakowiak. Drugi zaś przegrał na punkty z Tomaszem Romanowskim.