MMA PLNajnowszeKSWTomasz Romanowski wraca do klatki! Zawalczy na gali KSW 61!

Tomasz Romanowski wraca do klatki! Zawalczy na gali KSW 61!

Zwycięzca programu telewizyjnego „Tylko Jeden” – Tomasz Romanowski, zawalczy na KSW 61. O występie „Tommy’ego” poinformował na swoim profilu na Twitterze portal MMAPudelek.

Romanowski

Tomasz Romanowski to weteran polskiej sceny MMA. Berserker, który legitymuje się rekordem (13-7, 1 NC) wraca do klatki KSW po ponad półrocznej przerwie. „Tommy” walczył w przeszłości dla wielu organizacji m.in. Fight Exlusive Night czy Babilon. 31-latek pokonywał w swojej karierze takich zawodników jak Daniel Skibiński czy Marcin Krakowiak. W 2020 roku zwyciężył pierwsza edycję programu „Tylko Jeden”, co zagwarantowało mu kontrakt z federacją KSW. W pierwszym pojedynku dla polskiego giganta – na gali KSW 55 wygrał przez jednogłośną decyzję sędziowską z Ionem Surdu.

Romanowski zawalczy na KSW 61

Jak poinformował portal MMAPudelek – który znany jest ze swoich trafnych przecieków – Tomasz Romanowski zawalczy na gali KSW 61. Kto będzie przeciwnikiem zawodnika ze Stargardu? W ostatnich miesiącach – „Tommy” łączony był z Adrianem Bartosińskim oraz wielokrotnie z zawodnikiem ANKOS MMA – Michałem Michalskim. Walka z Michalskim miała odbyć się na gali KSW 58, jednak wskutek kontuzji Tomka do walki nie doszło, a na zastępstwo wskoczył Aleksandar Rakas.

W walce wieczoru gali KSW 61 zobaczymy hitowe starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, który stanie naprzeciwko Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. W Gdańskim Teatrze Szekspirowskim będziemy mogli również ujrzeć, ponownie w klatce KSW – Jaya Silvę. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Są zwolennicy i przeciwnicy! Kołecki się zaszczepił, a Szadziński gwarantuje: Nie ma takiej opcji!

Temat szczepień wzbudza dużą dyskusję na całym świecie. Kraje są podzieleni na zwolenników i przeciwników całej sytuacji. Mamy już pierwszy przykład w polskim MMA!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis