MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Marcin Krakowiak finalistą. Czeka nas rewanż za emocjonujący półfinał!

W finale reality show “Tylko Jeden” zaszła zmiana. Kontuzjowanego Adriana Bartosińskiego zastąpi Marcin Krakowiak.

Marcin Krakowiak finalistą Tylko Jeden

“Bartos” po emocjonującym pojedynku znokautował Piotra Walawskiego w trakcie dogrywki.

Niestety zawodnik zwycięstwo okupił kontuzją, która eliminuje go z walki finałowej. Bartosiński złamał rękę.

Jak poinformowano w oficjalnej aplikacji programu, nowym rywalem Tomasza Romanowskiego w finale będzie Marcin Krakowiak.

Zawodnicy stoczyli znakomitą walkę w półfinale programu. Tu również była konieczna dogrywka. Ostatecznie decyzją sędziów lepszy okazał się Tomasz Romanowski.

W finale zawodnicy zmierzą się na dystansie 3 x 5 minut. Kto wygra pierwszą edycję reality show i otrzyma kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych? Czy ponownie lepszy okaże się Romanowski? A może to jednak “Krakus” zrewanżuje się rywalowi za niedawną porażkę?

Najbliższy odcinek programu już w piątek o godz. 22:05