MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Adrian Bartosiński nokautuje Piotra Walawskiego. Przegrany wyniesiony na noszach! [WIDEO]

Tylko Jeden: Adrian Bartosiński nokautuje Piotra Walawskiego. Przegrany wyniesiony na noszach! [WIDEO]

W pierwszym półfinałowym pojedynku programu Tylko Jeden Adrian Bartosiński (8-0) znokautował Piotra Walawskiego (8-5-1).

Tylko Jeden Adrian Bartosiński
Foto: Tylko Jeden

Zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć. Później Walawski trafił ładnie high kickiem na głowę. Bartosiński szedł jednak do przodu z ciosami. Dopadł rywala pod siatką i przewrócił go na matę. Walka wróciła jednak do góry.  Zawodnicy siłowali się w klinczu. “Bartos” ponownie uzyskał obalenie. Ponownie oglądaliśmy klincz. “Leda” przez moment dociskał, lecz ponownie dał się przewrócić.

Bartosiński zaczął kolejną rundę od dobrego ciosu. Dobrze pracował zapaśniczo. Dał się jednak skontrować rywalowi. Oglądaliśmy dużo walki w klinczu, gdzie zawodnicy wzajemnie się siłowali. Bartosiński  pracował nieco w parterze. Zawodnicy raz jeszcze wrócili do stójki. W końcowych sekundach rundy “Bartos” raz jeszcze obalił.

Zdecydowano, że potrzebna będzie dogrywka.

W trzeciej odsłonie zawodnicy byli już zmęczeni. Bartosiński trafił potężnym podbródkowym. Kolejne ciosy dopełniły już tylko dzieła zniszczenia i zakończyły walkę. Piotr Walawski opuścił klatkę na noszach.

W poprzednich pojedynkach Bartosiński wyeliminował Kamila Dołgowskiego, zaś Walawski zakończył (po raz drugi zresztą) udział w programie Pawła Kiełka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis