MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka po świetnej walce [WIDEO]

Tylko Jeden: Tomasz Romanowski pokonał Marcina Krakowiaka po świetnej walce [WIDEO]

W kolejnym półfinale programu Tylko Jeden Tomasz Romanowski (11-7) pokonał decyzją sędziowską Marcina Krakowiaka (8-2)

Tylko Jeden Tomasz Romanowski

Na początku walki Krakowiak poślizgnął się, lecz nie zraził się tym. Oglądaliśmy mocne wymiany. Raz jeden, raz drugi potrafił naprawdę mocno przyłożyć.  Po ciosach Romanowskiego z łuku brwiowego “Krakas” polała się krew. Znakomita runda w wykonaniu obu zawodników.

Krakowiak bardzo mocno rozpoczął drugą rundę. Jego kilka mocnych ciosów doszło do celu. Później do głosu doszedł zaś Romanowski. Dobrze kolanami pracował jednak “Krakus”. Obaj zawodnicy nie odpuszczali. Romanowski docisnął rywala  do siatki. Później “Tommy” raz jeszcze zagonił rywala w okolice ogrodzenia. Krakowiakowi udało się zaś trafić ładnym high kickiem.

Ponownie o zwycięstwie w programie musiała decydować dogrywka.

Widać było, że zawodnicy są już bardzo zmęczenie. Romanowski kilkukrotnie mocno trafił, zwłaszcza prostymi. “Tommy” słuchał podpowiedzi trenera Zaborowskiego i dobrze pracował. Krakowiak zerwał się jednak jeszcze do mocnego ataku. Romanowski przetrwał jednak tę nawałnicę.

W finale programu Tomasz Romanowski spotka się z Adrianem Bartosińskim.

W poprzednich walkach Krakowiak pokonał Pawła Kiełka, z kolei Romanowski udanie zrewanżował się Mariuszowi Radziszewskiemu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis