MMA PLNajnowszeTylko JedenTylko Jeden: Kto wystąpi w finale? Adrian Bartosiński ma złamaną rękę!

Tylko Jeden: Kto wystąpi w finale? Adrian Bartosiński ma złamaną rękę!

Tuż przed finałem popularnego reality show produkowanego przez Federację KSW i telewizję Polsat wciąż nie wiemy, kto w nim wystąpi. Choć teoretycznie para finalistów Tylko Jeden została wyłoniona w ostatnim odcinku, to pojawiły się poważne komplikacje.

Tylko Jeden: Kto wystąpi w finale? Adrian Bartosiński ma złamaną rękę!

W sieci bowiem pojawiły się zapowiedzi najbliższego odcinka, w którym dowiadujemy się o kontuzji jednego z finalistów, którego udział w ostatniej walce turnieju stanął pod poważnym znakiem zapytania.

Tylko Jeden: Kto wystąpi w finale?

W miniony piątek w programie oglądaliśmy półfinałowe starcia. Tam w pierwszej walce  Tomasz Romanowski (11-7) pokonał decyzją sędziowską Marcina Krakowiaka (8-2), a drugim finalistą został Adrian Bartosiński (8-0), który znokautował Piotra Walawskiego (8-5-1).

Okazuje się jednak, że Bartosińskiego w finale może zabraknąć. Jak dowiadujemy się z oficjalnej zapowiedzi najbliższego odcinka programu, zawodnik ten doznał złamania ręki. Taką informację przekazał uczestnikom współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski:

Kiedy kolejny odcinek Tylko Jeden?

Więcej z pewnością dowiemy się w następnym odcinku programu, który wyemitowany zostanie w najbliższy piątek 24 kwietnia o godzinie 22:05. Transmisja odcinka w telewizji Polsat.

Jak dowiadujemy się z oficjalnym materiałów zapowiadających program, uczestnikom tuż przed finałowym starciem będą towarzyszył gwiazdy Federacji KSW – Mamed Khalidov i Borys Mańkowski.

Zapowiedź programu możecie zobaczyć poniżej:

Czy Adrian "Bartos" Bartosiński zawalczy w finale Tylko Jeden ⁉ :OOdcinek z gościnnym udziałem Mamed Khalidov oraz Borys Mańkowski w piątek o 22:05 w POLSAT 🥊🥇

Posted by Tylko Jeden on Tuesday, April 21, 2020

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis