MMA PLDon KasjoTrener Marek Chrobak po walce Don Kasjo: Dla mnie to on zrobił, to samo co Najman! [WIDEO]

Trener Marek Chrobak po walce Don Kasjo: Dla mnie to on zrobił, to samo co Najman! [WIDEO]

Pojawił się następny materiał po walce wieczoru FAME MMA 10! Tym razem Marek Chrobak dzień po starciu skomentował całą sytuację. Trener ”Don Kasjo” uważa, że Norman Parke powinien zostać zdyskwalifikowany.

Kasjo

To był jeden z największych freak fightów w Polsce. Norman Parke zdobył kilogramową sztabkę złota i pas króla. ”Stormin” po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Chrobak po walce Don Kasjo: Wiadome, że jak go nie znokautujesz…

Pojawił się materiał, w którym walkę Don Kasjo-Parke skomentował  Marek Chrobak. Trener uważa, że jedyną szansą na zwycięstwo Kasjusza Życińskiego było skończenie przed czasem.

Marek Chrobak: No i jak się czujesz po walce? (..) Ty wiesz, że jak byłeś pijany to byłeś zaj*biście spokojny. Natomiast jak byłeś trzeźwy to jechałeś ze wszystkim jak ze szmatami. I tak z dwojga złego, lepiej się zachowujesz jak jesteś pijany. Jest rzecz o której ja nie pomyślałem. Jak mogli dać sędziów, którzy wiesz że nie znają się na boksie i drugie są z KSW. Nawet nie powiedziałeś, że oni są z KSW.  

Don Kasjo: Ja wiedziałem, ale nie chciałem podkręcać przed walką. Ja czułem, że będą po jego stronie.

Marek Chrobak: Nie no, ale to było wiadome, że jak go nie znokautujesz, to tej walki byś nie wygrał w żaden sposób. Jeszcze zakładam, że jakbyś go znokautował to nawet sędzia by go ”Dobrze, że nie odda do tego..” Słyszałeś… Wchodzę do środka i mówię ”Co Ty kur** robisz?! Nie widzisz, że on fauluje”. A on ogólnie nic. Dla mnie to on zrobił to samo co Najman. Sfualował Cię, co już widać od samego początku, za faul powinien być wyjeba**. Najman Cię kopnął, a on wchodził głową, bo jeszcze jak wchodził na dół tak jak w 4 rundzie, że tam wszedł z podwójną gardą i wtedy wszedł głową to jeszcze można w jakiś sposób wytłumaczyć, ale wcześniej on w  chodzie miał opuszczone ręce niżej i wchodził centralnie głową i Cię atakował. To jest ku taki faul.. To jest uje**

Don Kasjo: Gdyby dali sędziów z boksu to byłby zdyskwalifikowany w pierwszej rundzie.

Marek Chrobak: Tak powinno być, zgodnie z tymi zasadami, bo mówię tam nie było żadnego… Nie no to jest w ogóle… Szkoda gadać… Ale moja córka się pyta, jak Ty rozkładałeś siły, że w ostatniej rundzie jeszcze mocniej po prostu biłeś.

Don Kasjo: Pewnie tak, że wiedziałem trener powie ”dobra ku**a końcówka jedziemy”. No to mówię przycisnę żeby trener potem nie gadał, że się op*dalałem na treningach (śmiech).

Marek Chrobak: Jest dobrze, ja widziałem że on w trzeciej rundzie już słabo wygląda i to jest kwestia tak jak mówisz… Nie ukrywajmy, Ty zrobiłeś tak naprawdę trzymiesięczny okres przygotowań, a on jedzie cały czas więc on powinien być 100% lepiej przygotowany. 200% niż Ty, a okazało się że nie był.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

FAME MMA 10: Don Kasjo pokazał nagranie zamieszczone w proteście! Parke uderzył go głową… 16 razy! Widzieliście?

Kasjusz Życiński dalej nie odpuszcza! Popularny ”Don Kasjo” postanowił po raz drugi złożyć protest. Jedna z największych gwiazd FAME MMA pokazała nagranie, na którym Norman Parke atakował go głową.

Oleksiejczuk ostro o Kwiecińskim: Nie pozwolę żeby taka ciota obrażała mojego trenera! Zaskoczeni?

Cezary Oleksiejczuk (6-2) nie zamierza wysłuchiwać takich słów i proponuje Alanowi Kwiecińkiemu walkę na Fight Exclusive Night. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest również otwarty na starcie w formule K-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis