MMA PLFENOleksiejczuk ostro o Kwiecińskim: Nie pozwolę żeby taka ciota obrażała mojego trenera!

Oleksiejczuk ostro o Kwiecińskim: Nie pozwolę żeby taka ciota obrażała mojego trenera!

Cezary Oleksiejczuk (6-2) nie zamierza wysłuchiwać takich słów i proponuje Alanowi Kwiecińkiemu walkę na Fight Exclusive Night. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest również otwarty na starcie w formule K-1.

Kwieciński podczas konferencji prasowej przed galą FAME MMA 10 postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Ferrarim” i trenerze Mirosławie Oknińskim. Na reakcje Oleksiejczuka nie musieliśmy długo czekać!

Alan Kwieciński Ty ruro przestań mi trener obrażać, bo Cię szybko wyjaśnię 

Nie ma litości.. 😡Mirek Okniński

Posted by Cezary Oleksiejczuk on Monday, May 10, 2021

Oleksiejczuk o Kwiecińskim: Pokazał na ostatnim FAME swój poziom sportowy!

Cezary Oleksiejczuk (6-2) w rozmowie z portalem InTheCage.pl wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Cezary jest również otwarty na pojedynek z byłym uczestnikiem ”Ekipy z Warszawy”.

Jak ktoś taki jak on, taki patus może rzucać na mojego trenera takie obelgi? Jak jesteś taki mocny, to zapraszam do FEN, możemy się nawet sprawdzić w twojej dyscyplinie, w kick-boxingu, nie robi mi różnicy. Także będziesz wyjaśniony za te słowa.  Nie pozwolę, żeby taka ciota obrażała mojego trenera, no bo ustalmy, pokazał na ostatnim FAME swój poziom sportowy.

Cezary Oleksiejczuk następny pojedynek stoczy dwudziestego ósmego maja. Cezary podczas Fight Exclusive Night 34 zmierzy się z Szymonem Duszą (10-5).

Zobacz także:

Marcin Najman przyjmuje warunki Jacka Murańskiego! Będzie walka bez rękawic i longiem? [WIDEO]

Tak to prawda! Marcin Najman postanowił zaakceptować szalony pomysł Jacka Murańskiego. Ich starcie miałoby się odbyć na gołe pięści, a dodatkowo nie byłoby żadnych przerw!

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości! Zaskoczeni?

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.