MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Don Kasjo pokazał nagranie zamieszczone w proteście! Parke uderzył go głową… 16 razy!

FAME MMA 10: Don Kasjo pokazał nagranie zamieszczone w proteście! Parke uderzył go głową… 16 razy!

Kasjusz Życiński dalej nie odpuszcza! Popularny ”Don Kasjo” postanowił po raz drugi złożyć protest. Jedna z największych gwiazd FAME MMA pokazała nagranie, na którym Norman Parke atakował go głową.

Była to walka wieczoru jubileuszowej gali FAME MMA 10. Kasjusz został wysłuchany i zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC. ”Don Kasjo” na dystansie 5-rund przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Mimo wszystko Życiński nie zgadza się z werdyktem i uważa, że sędziowie faworyzowali byłego tymczasowego mistrza KSW.

Don Kasjo pokazuje nagranie!

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube opublikował nagranie, które zamieścił w drugim proteście. Mowa tutaj o uderzeniach głową. Na nagraniu przedstawiono 16 takich sytuacji. Życiński gwarantuje, że było ich jeszcze więcej.

Jaka będzie odpowiedź na drugi protest? Wydaje się, że zmiany werdyktu jest mało prawdopodobna. Niewykluczone jednak, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżu tylko tym razem w mniejszych rękawicach.

Zobacz także:

MMA VIP 2: Ryszard Szczena prezentuje formę przed debiutem! [WIDEO] Widzieliście?

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” podczas drugiej edycji MMA VIP zmierzy się z ”Psychotropem”.