Tomasz Narkun chce walki z Mamedem Khalidovem: Stadion Narodowy. Robimy trylogię!

Foto: KSW
Foto: KSW

Tomasz Narkun (16-3) jest kolejnym zawodnikiem, który zareagował na informację o wznowieniu kariery przez Mameda Khalidova (34-6-2). Mistrz kategorii półciężkiej KSW chciałby stoczyć trzecią walkę z tym zawodnikiem.

Narkun zamieścił na swoim Instagramie krótkie nagranie, w którym wyraził chęć ponownego spotkania się w klatce z Khalidovem. „Żyrafa” chciałby również,  aby do tej walki doszło na Stadionie Narodowym.

„STADION NARODOWY 💣💥👏Nowe Rekordy ??? Robimy Trylogie 🖐👌👊🤙👏@mamed_khalidov @ksw_mma

Siema mordy.Otóż wracam teraz z treningu wytrzymałościowego pod okiem Przemysława Wojdalskiego. Wielu ludzi pisze do mnie prywatne wiadomości odnośnie tego czy będzie trzecia walka z Mamedem Khalidovem. Ogarnęło wielkie poruszenie wśród wszystkich fanów po tym jak Mamed Khalidov postanowił powrócić do MMA. Także kto wie? Stadion Narodowy? Trzecia walka z Narkunem?  Narkun vs. Khalidov?… (śmiech). Zobaczymy.”

Khalidov i Narkun mierzyli się dwukrotnie w 2018 roku. Dwukrotnie lepszy okazał się mistrz dywizji do 93 kg. Na KSW 42 wygrał przez poddanie w 3 rundzie, zaś na KSW 46 jednogłośną decyzją sędziowską  Były to jak dotąd jedyne porażki Mameda Khalidova w KSW. Od tego czasu Narkun stoczył jedną walkę. Na KSW 47 przegrał po 5-rundowym pojedynku z mistrzem wagi ciężkiej Philem De Friesem (17-6, 1 N/C). Jak już zapowiedziano zawodnik ten będzie bronił pasa kategorii półciężkiej na najbliższej gali KSW 50 w Londynie, która odbędzie się 14 września.

Wcześniej chęć walki z Khalidovem wyraził też Scott Askham (18-4). Anglik został mistrzem kategori średniej po wygraniu 4-osobowego turnieju. Pas mistrzowski był jego stawką właśnie po tym jak zwakował go Khalidov.