MMA PLKSWKto przywita powracającego Khalidova? Scott Askham zgłasza swoją gotowość!

Kto przywita powracającego Khalidova? Scott Askham zgłasza swoją gotowość!

Foto: KSW
Foto: KSW

Wcześniej pisaliśmy o wielce wyczekiwanym przez fanów KSW przerwaniu sportowej emerytury Mameda Khalidova. Były mistrz polskiej organizacji wydał oświadczenie, w którym ogłosił powrót do klatki.

Ludzie czytając refleksję Khalidova od razu zaczęli się zastanawiać kto będzie pierwszym przeciwnikiem po przerwie. Warto przypomnieć, że Mamed ostatnie dwa boje stoczył z Tomaszem Narkunem, oba przegrał, a po starciu na KSW 46 stwierdził, że powiesi rękawice na kołku.

Teraz w mediach społecznościowych odezwał się świeżo upieczony mistrz KSW w wadze średniej Scott Askham. Anglik na wieść o powrocie Khalidova napisał, że z chęcią by się z nim zmierzył jako pierwszy.

“To będzie przyjemność powitać go po jego powrocie do klatki.! Zobaczymy czy do tego dojdzie!”

It would be a pleasure to welcome Mamed back! Let’s see if it happens 👀 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿To będzie przyjemność powitać go po jego…

Opublikowany przez Scott Askham Poniedziałek, 8 lipca 2019

Brytyjczyk zdobył pas KSW, jednocześnie zwyciężając w turnieju kategorii średniej. Oprócz niego o trofeum walczyli również Marcin Wójcik, Damian Janikowski i Michał Materla, który uległ Askhamowi w finale. Powodem takich starć było między innymi zwakowanie pasa przez Mameda oraz mocno obsadzona dywizja do 84 kilogramów.