MMA PLKSWTomasz Narkun były mistrz KSW zapowiada: Wrócę na szczyt!

Tomasz Narkun były mistrz KSW zapowiada: Wrócę na szczyt!

Były treningi w Stanach Zjednoczonych w American Top Team, a teraz były mistrz KSW pojawia się na macie Ankosu Poznań. Tomasz Narkun w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z treningu. ”Żyrafa” zapowiada powrót na szczyt!

Narkun

33-latek ostatniego czasu nie może zaliczyć do udanych. Reprezentant BT Gym stanął ponownie przed szansą zdobycia pasa w wadze ciężkiej. Phil De Fries udowodnił, że jest niekwestionowanym mistrzem i nie dał szans naszemu reprezentowani w drugiej rundzie kończąc walkę przed czasem. 

Tomasz w styczniu poprzedniego roku przed własną publicznością stracił tytuł kategorii półciężkiej. Po świetnej walce Polak przegrał z Ibragimem Chuzhigaevem. Były zawodnik ACA po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Ostatni start podopiecznego Piotra Bagińskiego miał miejsce na KSW 75 w Nowym Sączu. Pierwsza runda była obiecująca, lecz na początku drugiej odsłony wystarczyła chwila nieuwagi… Polak został ciężko znokautowany (front kick) w starciu z Luisem Henrique Da Silvą.

Narkun zapowiada!

Tomasz Narkun aktualnie przebywa na macie Ankosu Poznań, gdzie przygotowuje się do następnego starcia. ”Żyrafa” będzie chciał przerwać ostatnią gorszą serie. Były mistrz KSW zapowiada powrót na szczyt!

Wrócę na szczyt!

Zobacz także:

Marcin Najman nie przerywa przygotowań! Wiemy co z walką ”El Testosterona”! Widzieliście?

Marcin Najman udostępnił następne nagranie z przygotowań do najbliższej walki. Tym samym ”El Testosteron” nie przerwał przygotowań. Wiemy już w tym momencie co z walką byłego pięściarza na gali High League 6, która osiemnastego marca ma się odbyć w Katowicach.

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis