MMA PLHighleagueMarcin Najman nie przerywa przygotowań! Wiemy co z walką ”El Testosterona”

Marcin Najman nie przerywa przygotowań! Wiemy co z walką ”El Testosterona”

Marcin Najman udostępnił następne nagranie z przygotowań do najbliższej walki. Tym samym ”El Testosteron” nie przerwał przygotowań. Wiemy już w tym momencie co z walką byłego pięściarza na gali High League 6, która osiemnastego marca ma się odbyć w Katowicach.

Najman

”El Testosteron” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej bolesnej przegranej. Był to fatalny występ byłego pięściarza. Częstochowianin na gali WOTORE zmierzył się z debiutującym Paweł Jóźwiakiem. Prezesem Fight Exclusive Night już w niecałą minutę znokautował Najmana.

Przypomnijmy, że Marcin Najman na najbliższej gali miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Mówiło się nawet o potencjalnej walce 2 vs 2. W tej smutnej/dramatycznej sytuacji (śmierć Mateusza Murańskiego) nastąpiły zmiany.

Wiemy co z walką!

Marcin Najman w rozmowie z Radio ZET zdradził, że jego walka na gali High League 6 jest dalej aktualna.

Na pewno zawalczę na gali High League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka.

Tym samym przygotowania ”El Testosterona” do walki dalej trwają. W sieci ukazało się następne nagranie:

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis