MMA PLUFCIslam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim

Przypominamy, że Makhachev obronił pas mistrzowski wagi lekkiej UFC w super walce, którą było starcie z mistrzem wagi piórkowej – Alexandrem Volkanovskim.

Pojedynek ten, będący walką wieczoru gali UFC 284 w Perth zakończył się decyzją sędziów na korzyść panującego ciągle mistrza.

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284?

Jednak wygraną Makhacheva kwestionuje inny zawodnik wagi lekkiej – Dan Hooker. Nowozelandczyk ma mieć bowiem dowody na to, że Islam Makhachev stosował dożylną kroplówkę w celu wyrównania strat organizmu po zbijaniu wagi przed starciem z Alexandrem Volkanovskim.

Co prawda Makhachev wyglądał bardzo słabo podczas wczesnego ważenia zawodników przed UFC 284, ale nikt nie wiedział, że wspomoże się kroplówką, co jest zabronione przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA).

USADA w ten sposób walczy bowiem z nadmiernym i niebezpiecznym dla zdrowia zbijaniem wagi, celowo wymuszając na zawodnikach pojedynki w wyższych kategoriach wagowych, w których nie obciążają aż tak zbijaniem wagi swoich organizmów.

Makhachev miał ukradkiem stosować terapię dożylną, która pozwoliła mu szybciej wrócić na nogi po zbijaniu wagi.

“Głupia pizda myśli, że może przylecieć do Australii, wynająć pielęgniarkę, która wprowadzi mu dożylnie kroplówkę i nikt się o tym nie dowie? Kłamliwy pies!” – napisał na Twitterze Hooker.

Zobacz także:

Najman po śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie: To nie freak fighty są złe! Widzieliście?

Marcin Najman po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego ma ważne przesłanie do młodych ludzi. Przesłanie, które warto wziąć sobie do serca i zapamiętać na całe życie.

Josef Bratan miał zawalczyć o pas na High League 6: Mój rywal się… Co wy na to?

Na kanale ”Wini” pojawiła się rozmowa z Josefem Bratanem. Raper wyjawił, że miał zawalczyć na gali High League 6, która osiemnastego marca ma odbyć się w Katowicach. To nie koniec, bowiem Bratan zdradził, że miała to być walka o pas mistrzowski w freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis