MMA PLArtur SzpilkaTo już pewne! Artur Szpilka w 2021 roku zadebiutuje w MMA, w grę wchodzą dwie organizacje!

To już pewne! Artur Szpilka w 2021 roku zadebiutuje w MMA, w grę wchodzą dwie organizacje!

Foto: Artur Szpilka facebook

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) już oficjalnie w 2021 roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Wojownik z Wieliczki ma do wyboru dwie mocne oferty. Co postanowi i co zostanie wybrane?

”Szpila” w poprzednim roku nie miał szczęścia. 31-latek stoczył zaledwie jeden pojedynek, przy którym pojawiło się sporo kontrowersji. Artur niejednogłośną decyzją sędziów pokonał twardego Sergeya Radczenke (7-7). Szpilka w Łomży postanowił po latach wrócić do wagi cruiser.

Artur Szpilka zadebiutuje w MMA!

To już pewne! Artur Szpilka (24-4, 16 KO) w 2021 roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, że są dwie mocne oferty.

Oczywiście, że trenuję. Nie ukrywam. Ja już powiedziałem Andrzejowi, że prawdopodobnie w czerwcu, lipcu toczę swoją walkę. Nie jest to żadną tajemnicą. Nie wiem, czy to w KSW, czy w FAME MMA. Toczę walkę żeby coś zrobić, bo wkurzają mnie już ci polscy promotorzy. Denerwuje mnie ta cała sytuacja.

Przed walką w MMA ma dojść jeszcze do starcia z niepokonanym Łukaszem Rózańskim (13-0, 12 KO). Czekamy na oficjalne ogłoszenie, lecz cała sytuacja przeciąga się w czasie.

Doszło również do ostrzejszej wymiany zdań pomiędzy bokserami.

Zobacz także:

Najman otwarty na zestawienie 1 vs 3! Co wy na to?

Pewności nie można mu odmówić. Najman ma obawy, że jego przeciwnik bliżej walki będzie przestraszony. W tej sytuacji ma pewien pomysł

Świetny kickboxer pomaga Błachowiczowi! Dobra decyzja?

Świetny kickboxer pomaga Jankowi Błachowiczowi. Polak pod koniec marca stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej