MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman zgadza się na walkę 1 vs 3: Złotówa może wziąć sobie do pomocy…

Marcin Najman zgadza się na walkę 1 vs 3: Złotówa może wziąć sobie do pomocy…

Foto: FAME

Marcin Najman ma pewne obawy. ”El Testosteron” sądzi, że jego najbliższy przeciwnik bliżej gali może się po prostu wystraszyć. Częstochowianin gwarantuje, że jest na to gotowy i jest nawet w stanie zgodzić się na szalony pomysł.. 1 vs 3! O kogo chodzi? 

41-latek najbliższy pojedynek stoczy na pierwszej edycji MMA VIP. W walce wieczoru zmierzy się z ”Taxi Złotówą”, który w ostatnich dniach w mocnych słowach wypowiadał się na jego temat. Dla częstochowianina ma to być ostatnia pożegnalna walka.

Najman w poprzednim roku był jeszcze związany z organizacją FAME MMA. ”El Testosteron” stoczył tam cztery pojedynki – aż trzy w 2020 roku. Tylko jeden okazał się udany. Był to pierwszy pożegnalny akt w Łodzi. Najman odprawił z kwitkiem Dariusza ”Lwa” Kazimierczuka.

Najman zgłasza gotowość!

Pewności siebie Marcinowi Najmanowi nie można odmówić. 41-latek gwarantuje, że jest gotowy na walkę 1 vs 3. Najman przekonuje, że ”Taxi Złotówa” bliżej pojedynku może się bać, więc do pomocy może zabrać ”Lwa” oraz ”Bonusa BGC”.

Gdyby na kilka dni przed walką na MMA-VIP Złotówa złapał cykora i chciał się wycofać (kontuzja, kaszelek) to oficjalnie oznajmiam, że zgadzam się aby wziął sobie do pomocy Bonusa i Lwa. Walki 1 vs 3 to żadna nowość.

Gdyby na kilka dni przed walką na MMA-VIP Złotówa złapał cykora i chciał się wycofać (kontuzja, kaszelek) to oficjalnie…

Posted by Marcin Najman on Monday, January 18, 2021

Najmana zdenerwowały słowa ”Taxi Złótówy”. Szymon uważa, że Marcin w ostatniej walce specjalnie złamał regulamin, bo bał się i w ten sposób szukał jak najszybszej dyskwalifikacji. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

Myślałem, że ten gość jest mądrzejszy. Dziś pieprzy większe bzdury niż Bonus i Lew razem wzięci. Skończy jak…

Posted by Marcin Najman on Wednesday, January 20, 2021

Myślałem, że ten gość jest mądrzejszy. Dziś pieprzy większe bzdury niż Bonus i Lew razem wzięci. Skończy jak poprzednicy, czyli Lew i Bonus, tan degenerat też skoczyłby jak oni wszyscy, już miałem go w bocznej😉
Mam nadzieje, że przed samą walką się nie osrasz „Złotowa” i spotkamy się w klatce. Głupio by wyszło gdybym musiał zmieniać rywala…

Jeżeli ktoś nie chce oglądać gali MMA-VIP, a chciałby już dziś wiedzieć jak zakończy się walka wieczoru, to pokazuje, by nie trzymać w niepewności. Kaznodzieja Złotowa to ten na dole 😊👊

Posted by Marcin Najman on Monday, January 18, 2021

Pewny siebie Marcin Najman w ostatnich dniach pokazał również w jaki sposób chce zakończyć najbliższą walkę.

Zobacz także:

Gorąco na linii Szpilka-Różański! Widzieliście?

Robi się gorąco. Już niebawem ogłoszenie następnej walki Artura Szpilki

Brawo! Gwiazda FAME MMA zrobiła na was wrażenie?

To jest piękne zachowanie. Gwiazda FAME MMA oddaje pieniądze z PPV na hospicjum dla dzieci