MMA PLjudoTo jest prawdziwa bohaterka! Zawodniczka judo zatrzymuje i neutralizuje złodzieja na ulicy [WIDEO]

To jest prawdziwa bohaterka! Zawodniczka judo zatrzymuje i neutralizuje złodzieja na ulicy [WIDEO]

Robi wrażenie! Wielokrotnie można się zdziwić jeżeli po wyglądzie określamy umiejętności potencjalnego przeciwnika. Anonimowa zawodniczka judo została nagrana podczas przetrzymywania złodzieja na ulicy w Brazylii.

Judo

Jeśli mowa o judo to warto wspomnieć o żeńskiej ikonie tego sportu – jaką niewątpliwie jest Ronda Rousey (12-2). Była mistrzyni UFC to przede wszystkim brązowa medalistka olimpijska oraz wicemistrzyni świata w kategorii 70 kilogramów. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych nie miała łatwo… jej mama była wymagająca.

Od samego początku motywowała córkę i zapewniała, że tylko ciężką pracą można odnieść sukces. Nie było mowy o żadnej taryfie ulgowej. Całe dzieciństwo ukształtowało Rousey, która w judo a później MMA odnosiła wielki sukcesy.

To jest silna kobieta!

Nieznana zawodniczka judo została nagrana podczas przetrzymywania złodzieja na ulicach brazylijskiego stanu Amazonas. Najprawdopodobniej mężczyzna wyrwał jej telefon, gdy czekała na taksówkę.

Złodziej próbował uciec. Judoczka nie zamierzała stać i prosić o pomoc, a szybko ruszyła by zatrzymać mężczyznę. Udało się – kobieta powaliła go na ziemię i przetrzymywała duszeniem do przyjazdu policji.

Cała sytuacja poniżej:

Judoczka z Brazylii jest przykładem, że wygląd może zmylić. Nie wiemy tak naprawdę co potrafi osoba napotkana na ulicy.

Zobacz także:

Mateusz Murański: Nie wiedziałem, że ten a la Mike Tyson gdzieś tam we mnie siedzi! Widzieliście?

Mateusz Murański nie zamierza się zatrzymywać. ”Muran” już czternastego maja stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas 14 edycji w Krakowie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Walka odbędzie się w formule MMA.

Kizo odrzucił propozycję walki z Alberto na High League! Kto będzie rywalem popularnego rapera?

Jak się okazuje Patryk Woziński dostał propozycję walki na gali High League. Byłoby to starcie z również popularnym raperem  Alberto Simao . ”Kizo” ostatecznie odmówił. Kto będzie przeciwnikiem Simao w debiucie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis