Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLHighleagueKizo odrzucił propozycję walki z Alberto na High League! Kto będzie rywalem popularnego rapera?

Kizo odrzucił propozycję walki z Alberto na High League! Kto będzie rywalem popularnego rapera?

Jak się okazuje Patryk Woziński dostał propozycję walki na gali High League. Byłoby to starcie z również popularnym raperem  Alberto Simao . ”Kizo” ostatecznie odmówił. Kto będzie przeciwnikiem Simao w debiucie?

”Alberto” przy ostatniej gali High League 2 został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji. Simao jest członkiem wytwórni GM2L – należącej do Malika Montany i Diha.

Warto zaznaczyć, że raper miał szansę z bliska zobaczyć ostatnią galę w Krakowie. ”Alberto” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że chętnie zmierzy się z… Denisem Załęckim.

No tak, mógłby być. Dla mnie kondycyjnie jest do rozj**ania. Mógłbym na spokojnie. Mam 90 kilo na wadze, więc jestem nawet cięższy od Alana. Ja jestem otwarty na taką ofertę (…) Powiedziałem, że mogę walczyć z wygranym, bo bardzo interesujące to było. W sumie nie zdziwiłem się, że wygrał Denis, ale kondycja słaba, do przerobienia.

Kizo postanowił odmówić!

Alberto Simao w rozmowie z portalem sport.pl wyznał, że mogło dojść do jego pojedynku z Patrykiem Wozińskim. Ostatecznie ”Kizo” postanowił odmówić.  Raper tłumaczy powody decyzji swojego niedoszłego rywala.

Szkoda, że Kizo się wycofał, ale rozumiem jego decyzję. Były prowadzone jakieś rozmowy. Rozumiem, że chce skupić się na muzyce.

Patryk ”Kizo” Woziński ostatni pojedynek odnotował na FAME MMA 9. W main evencie doszło do starcia z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwi na zasadach bokserskich. Wstępnie ”Kizo” miał skrzyżować rękawice z Popkiem (4-5), lecz ”Król Albanii” doznał kontuzji. Pojedynek nie należał do emocjonujących. Ostatecznie po całym dystansie na punkty wygrał ”Arab”.

Chętnych na starcie z Alberto Simao nie brakuje. Taką chęć wyraził chociażby Adrian ”Medusa” Salamon czy Paweł ”Tybori” Tyburki.

Zobacz także:

Marcin Najman odpowiada Salecie: Gdyby za długi w Polsce wsadzano do paki, dostałbyś dożywocie! Widzieliście?

Tego mogliśmy się spodziewać! Marcin Najman szybko i obszernie odpowiedział na wpis Przemysława Salety. Jak zakończy się cała sytuacja? Wydaje się, że w najbliższych dniach może być gorąco.

Robią zasięgi na walkach pijaczków! Kontrowersyjny projekt na polskim youtube [WIDEO] Co wy na to?

W tej chwili sporty walki rozwinęły się do tego poziomu, że wykorzystywane są nie tylko w typowo sportowych względach. Niektórzy youtuberzy robią zasięgi na walkach pijaczków! Jeden taki projekt pokazuje walkę bokserską między dwoma randomowymi starszymi mężczyznami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis