Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMAMateusz Murański: Nie wiedziałem, że ten a la Mike Tyson gdzieś tam we mnie siedzi!

Mateusz Murański: Nie wiedziałem, że ten a la Mike Tyson gdzieś tam we mnie siedzi!

Mateusz Murański nie zamierza się zatrzymywać. ”Muran” już czternastego maja stoczy swój następny pojedynek w organizacji FAME MMA. Podczas 14 edycji w Krakowie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Walka odbędzie się w formule MMA.

Murański

Mateusz swoje starty rozpoczął w poprzednim roku i trzeba przyznać, że było to mocne tempo. Podobnie ma być w 2022 roku. Ostatnia walka miał miejsce na PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Murański na zasadach boksu zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Murański po czterech rundach przegrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. Mateusz był liczony, ale pokazał charakter i do samego końca chciał zaskoczyć rywala.

Alan również miał szansę wystąpić w Atlas Arenie. Było to niestandardowe zestawienie. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zmierzył się z dwoma rywalami. Ostatecznie w drugiej rundzie zakończyła się cała rywalizacja.

Murański: Okazało się, że obudziłem w sobie jakieś anioły, to nie są demony! 

Mateusz Murański w rozmowie z portalem fightsport.pl postanowił wrócić pamięcią do ostatniej walki z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. ”Muran” w pewnym momencie poczuł, że siedzi w nim ukryty.. Mike Tyson!

Okazało się, że obudziłem w sobie jakieś anioły. To nie są demony, bo mi tam demony nie towarzyszyły. Anioły, które mi sprzyjały – chociażby w stylu walki, który zaprezentowałem z Kasjuszem. No nie wiedziałem, że ten a la Mike Tyson gdzieś tam we mnie siedzi, głęboko ukryty.

Murański jest pewny siebie przed nadchodzącą walką z Alanem Kwiecińskim.

Będę chciał upolować Alana w stójce. Mam nadzieję, że nie będzie spierd*lał, jak w przypadku walki z Denisem. Albo zostanie przywołany przez sędziego do walki, albo przez tłum zostanie wygwizdany. Będzie musiał wejść ze mną w wymianę, z której już żywy nie wyjdzie.

Rozpiska FAME 14:

Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”

Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg:
Robert Karaś vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Katarzyna “LalaLuna” Aleksander

Zobacz także:

Czy Hardkorowy Koksu zawalczy jeszcze w MMA? Jest jasna deklaracja kulturysty!

Wielu kibiców freak fightów i nie tylko zastanawia się czy Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika zawalczy jeszcze kiedykolwiek w MMA? Mamy odpowiedź na to pytanie!

Mistrzowski rewanż Aljamaina Sterlinga z Petrem Yanem transmitowany na antenie Polsat Sport! Zaskoczeni?

Stacja Polsat Sport pokaże kartę główną i kartę wstępną najbliższej gali UFC 273. Transmisja obejmie również walkę Rosjanina Petra Yana (16-3).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis