MMA PLjudoMistrzyni dotkliwie pobita przez partnera: Myślałam, że umrę!

Mistrzyni dotkliwie pobita przez partnera: Myślałam, że umrę!

Margaux Pinot uznana sportsmenka za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że została pobita przez partnera.

Judo

27-latka to mistrzyni świata oraz dwukrotna mistrzyni Europy w judo. Reprezentantka Francji na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Pinot to również medalistka igrzysk europejskich oraz brązowa medalistka uniwersjady.

Jeden z pojedynków możecie zobaczyć tutaj:

Brutalne pobicie!

Margaux Pinot w mediach społecznościowych wyznała, że została brutalnie pobita przez partnera. 27-latka na szczęście uciekła do sąsiadów, którzy natychmiast wezwali policję.

Byłam obrażana i bita pięściami. Kilka razy uderzyłam głową o podłogę. O mało nie zostałam uduszona. Już myślałam, że umrę

Dans la nuit de samedi à dimanche, j’ai été victime d’une agression à mon domicile par mon compagnon et entraîneur.J’ai…

Posted by Margaux PINOT on Wednesday, December 1, 2021

Przykre niestety jest to, że w środę sąd uniewinnił jej partnera z zarzutu przemocy w rodzinie. Twierdzono, że nie ma odpowiednich dowodów. Utytułowana sportsmenka jest oburzona całą sytuacją.

Odniosłam kilka urazów, w tym złamanie nosa. Dziś sąd postanowił go oczyścić. Jak można to obronić, biorąc pod uwagę moje obrażenia i krew, która ciągle jest na podłodze mieszkania? Czego jeszcze brakowało? Może mojej śmierci na koniec?

Zobacz także:

Juras komentuje zmiany u Mirosława Oknińskiego: Tam jest źle bardzo pod czapką! Widzieliście?

Ta informacja zaskoczyła wszystkich. Mirosław Okniński za pomocą facebooka zdradził, że kończy współpracę z braćmi Oleksiejczuk, którzy w ostatnim czasie pod jego skrzydłami odnosili znaczące sukcesy,. To nie koniec, ponieważ Okniński zapowiedział, że nie będzie u niego trenował również Robert Bryczek oraz Bartosz Szewczyk.

Jest nagranie! Ostatnia kłótnia pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem! Co wy na to?

Do sieci trafiło zakulisowe nagranie. Widać na nim kłótnie pomiędzy Mirosławem Oknińskim, a Michałem Oleksiejczukiem. Trener postanowił również skomentować filmik w swoich mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis