MMA PLCiekawostkiWładimir Putin nie jest już Honorowym Prezydentem Międzynarodowej Federacji Judo. Został zawieszony!

Władimir Putin nie jest już Honorowym Prezydentem Międzynarodowej Federacji Judo. Został zawieszony!

Prezydent Rosji odpowiedzialny za militarną agresję wobec Ukrainy Władimir Putin nie jest już Honorowym Prezydentem i Ambasadorem Międzynarodowej Federacji Judo. O wykluczeniu przywódcy Rosjan dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych.

Władimir Putin

Judo to sport walki, który Władimir Putin szczególnie lubił. Sam widziany był nie raz na sali treningowej, gdzie szlifował swoje umiejętności w tej sztuce walki.

Władimir Putin nie jest już Honorowym Prezydentem i Ambasadorem Międzynarodowej Federacji Judo

Prezydent Rosji dzięki swojej miłości do judo swego czasu otrzymał tytuł Honorowego Prezydenta i Ambasadora, nadany przez Międzynarodową Federację Judo. Teraz te tytuły mu odebrano:

“W świetle trwającego konfliktu wojennego na Ukrainie, Międzynarodowa Federacja Judo zawiesza Władimira Putina jako Honorowego Prezydenta i Ambasadora naszej federacji.” – czytamy w komunikacie prasowym.

Wykluczenie prezydenta Rosji z Międzynarodowej Federacji Judo postępuje. Swoje oświadczenie w tej sprawie wydał także Polski Związek Judo:

“Wobec haniebnej napaści Rosji na niepodległą Ukrainę Polski Związek Judo zawiesza współpracę z Rosyjską Federacją Judo. Polski Związek Judo oświadcza, że nie uznaje honorowej prezydencji Putina w Światowej Federacji Judo. Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami Ukraińskiej Federacji Judo i deklarujemy również udzielenie wszelkiej możliwej pomocy dla ukraińskich judoków.”

Zobacz także:

Właściciel PunchDown o kłamstwach Bonusa BGC: Nie kontaktował się nikim tylko publikował! Widzieliście?

Jakub Henke jeden z właścicieli PunchDown, a teraz Slap Fighting Championship postanowił zabrać głos. Jakub wspomniał o sytuacji z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem, który nie zasięgnął potwierdzonych informacji  – tylko publikował post za postem w mediach społecznościowych.

UFC: Walka wieczoru w Londynie zagrożona! Rosjanin ma problem z wizą! Co wy na to?

Już dziewiętnastego marca ma odbyć się UFC w Londynie. Main event jest mocno zagrożony. W wadze ciężkiej Alexander Volkov (34-9) ma skrzyżować rękawice z Tomem Aspinallem (11-2). Aktualna sytuacja spowodowała, że doświadczony Rosjanin ma problemy z wizą i jego walka w Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania.

Szpilka wściekły po walce Cieślaka: Jak można dawać tak klinczować, przecież ten był ciągle zesrany!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) był w Londynie i kibicował Michałowi Cieślakowi (21-2, 15 KO). Polak miał szansę zostać mistrzem świata w boksie. Cieślak przegrał jednogłośną decyzją sędziów z niepokonanym Lawrencem Okolie (18-0, 14 KO). To był brudny boks (w większości) w wykonaniu Brytyjczyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis