MMA PLjudoNie żyje trener Dorian Styrcz!

Nie żyje trener Dorian Styrcz!

Mamy przykrą wiadomość. UKS Arashi Łódź na facebooku poinformowało o śmierci Doriana Styrcza. Trener sambo pomagał w karierze Sylwii Juśkiewicz (10-6), która ma już za sobą dwie walki w największej organizacji w naszym kraju.

Dorian

Warto zaznaczyć, że Dorian Styrcz prowadził również treningi judo. Wraz ze swoimi podopiecznymi odnosili duże sukcesy.

Z wielkim smutkiem informujemy, że 1.02.2022r. odszedł od Nas na zawsze trener Dorian Styrcz. Pogrążeni w żałobie : Rodzina, koleżanki, koledzy, zawodniczki, zawodnicy i rodzice

Z wielkim smutkiem informujemy, że 1.02.2022r.odszedł od Nas na zawsze trener Dorian Styrcz.Pogrążeni w żałobie : Rodzina, koleżanki, koledzy, zawodniczki, zawodnicy i rodzice.

Posted by UKS Arashi Łódź on Monday, February 7, 2022

Trenerze spoczywaj w pokoju .Na zawsze zostaniesz w naszej pamięci !

Posted by Sylwia Juśkiewicz on Monday, February 7, 2022

Informujemy, że pogrzeb trenera Doriana odbędzie się w piątek 11 lutego 2022 roku o godzinie 11 na Starym Cmentarzy przy ulicy Ogrodowej w części prawosławnej (wejście środkową bramą)

Informujemy, że pogrzeb trenera Doriana odbędzie się w piątek 11 lutego 2022 roku o godzinie 11 na Starym Cmentarzy przy ulicy Ogrodowej w części prawosławnej (wejście środkową bramą)

Posted by UKS Arashi Łódź on Tuesday, February 8, 2022

Zobacz także:

Organizacja GROMDA proponuje Denisowi Załęckiemu walkę: Czas na lekcję pokory i szacunku! Zaskoczeni?

O Denisie Załęckim w ostatnim czasie jest naprawdę głośno. ”Bad Boy” w sobotę stoczył pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Denis pewnie na całym dystansie wypunktował Alana Kwiecińskiego.

Znany piłkarz znęcał się nad kotem. Jan Błachowicz zareagował! Mocna wypowiedź Polaka! Widzieliście?

Dzisiaj świat obiegła informacja o tym, jak znany piłkarz znęcał się nad swoim kotem. Teraz na te rewelacje zareagował były mistrz UFC – Jan Błachowicz!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis