MMA PLArchiwumThe WarThe War 3: Szalona walka kobiet na gołe pięści! Wojowniczka wyniesiona na noszach! [WIDEO]

The War 3: Szalona walka kobiet na gołe pięści! Wojowniczka wyniesiona na noszach! [WIDEO]

Już pierwszy pojedynek kobiet na The War 3 zagwarantował sporo emocji. Nie brakowało mocnych wymian. Po pierwszej rundzie ”Wojowniczka” zemdlała i tym samym został wyniesiona na noszach.

War

21-latka ryzykowała i często wchodziła w wymiany. Trzeba przyznać, że ”Wojowniczka” wyprowadzała dużo więcej ciosów, ale jej rywalka była celniejsza. Ponadto ciosy ”Sashy” robiły zdecydowanie większe wrażenie.

Wojowniczka zemdlała!

To było szalone starcie kobiet na gołe pięści. ”Sasha” już po pierwszej rundzie pokonała ”Wojowniczkę”. W przerwie 21-latka zasłabła i potrzebna była interwencja. ”Wojowniczka” została wyniesiona na noszach.

THE WAR 3 PPV

Cały pojedynek i wspomnianą sytuację zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Organizacja PunchDown komentuje śmierć Artura Walczaka! Widzieliście?

Pojawił się też pierwszy komentarz organizacji PunchDown po śmierci Artura Walczaka. ”Waluś” trafił do szpitala po ciężkim nokaucie jakiego doznał w ostatniej rywalizacji na ”liście”.

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO] Co wy na to?

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis