MMA PLThe WarThe War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO]

The War 3: Takiego wywiadu po gali w Polsce jeszcze nie było! ”Z podwórka jestem ku**a! [WIDEO]

Jesteśmy po trzeciej edycji The War, która dostarczyła dużo emocji. Pojedynki na gołe pięści jak zawsze należały do krwawych i twardych. Jeden z uczestników zaskoczył nawet dziennikarza swoimi emocjami i wypowiedzią w klatce. Takiego wywiadu jeszcze po gali w Polsce nie było.

war

Podczas gali odbyły się aż dwa turnieje indywidualne – 8-osobowy turniej mężczyzn oraz 4-osobowy turniej kobiet. W przypadku mężczyzn turniej odbył się na zasadach K-1 dodatkowo z dopuszczonymi uderzeniami łokciami oraz głową. Walki kobiet odbywały się zaś na zasadach boksu.

Soroko: I co k**a?!

Jeden uczestników gali był pełen w emocjach. Mowa o ”Soroko”, który podczas trzeciej edycji The War przegrał przez dyskwalifikację z ”Szachtą”. Zwycięstwo było bardzo blisko, bowiem miał rywala na deskach… ”Soroko” postanowił kopnąć rywala – co oczywiście jest zabronione. 

Wywiad po walce poniżej:

Zobacz także:

“Zaleś” składa kondolencje rodzinie po tragicznej śmierci Artura Walczaka! Widzieliście?

To smutny dzień w świecie polskich sportów walki. Po ponad miesięcznej walce o życie, Artur Walczak odszedł w szpitalu.

Blisko 160-kilogramów! Brytyjczyk ma za sobą udany debiut w boksie! Zaskoczeni?

Dawno takiej sytuacji nie było! Hosea Stewart na wagę wniósł blisko 160 kilogramów. Brytyjczyk ma za sobą udany debiut zawodowy w boksie. Stewart chce potwierdzić, że nawet mając taką wagę może być  niebezpiecznym pięściarzem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis