MMA PLNajnowszeThe WarThe War 5: Masakra w walce Młode Gliwice vs Jamniki! Walka trwała kilka sekund!

The War 5: Masakra w walce Młode Gliwice vs Jamniki! Walka trwała kilka sekund!

Za nami wreszcie grupowa walka na odbywającej się właśnie w Gliwicach gali The War 5. Na imprezie organizowanej przez Denisa Załęckiego w walce trzech na trzech zmierzyły się ekipy miejscowych zawodników – Młodych Gliwice z Jamnikami. Będzie to rewanż za wcześniejszą walkę, w której to Młode Gliwice okazały się lepsze

The War 5: Masakra w walce Młode Gliwice

Walka ta odbywała się na zasadach K-1 w małych rękawicach. W walkach na The War można dodatkowo uderzać głową, używać łokci i dobijać w parterze. Dokładając jeszcze do tego starcie 3 vs 3, to gwarancja fajerwerków stuprocentowa.

Gala The WAR 5 dostępna tylko w systemie PPV. Transmisje można wykupi pod tym linkiem.

I tak faktycznie było. Starcie to trwało dosłownie kilka sekund. Jeden z uczestników drużyny Młode Gliwice był tak zmotywowany, że znokautował aż dwóch rywali! Raz po potężnym kolanie. Jamniki padali jeden po drugim i nie miały odpowiedzi na agresję drużyny z Gliwic.

Tym samym Młode Gliwice drugi raz pokonały drużynę Jamników.

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

13 maja – to data nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 82. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy byłego podwójnego mistrza FEN, a jego rywalem będzie brutalny i zaprawiony w bojach przeciwnik. Andrzej Grzebyk przed walką z Brianem Hooiem nastawia się na widowiskową potyczkę.

The War 5 – wyniki na żywo. Kto wygrał walkę 3 na 3, kto zgarnął 50 tys. złotych?

Zapraszamy do wspólnego oglądania kolejnej gali Denisa Załęckiego – The War 5. Impreza z walkami na gołe pięści i pojedynkiem grupowym w postaci starcia 3 vs 3 odbędzie się dzisiaj w Gliwicach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis