MMA PLNajnowszeThe War“Zamek” po wygranej na The War 5: Ten rywal był najbardziej wymagający [WIDEO]

“Zamek” po wygranej na The War 5: Ten rywal był najbardziej wymagający [WIDEO]

Wczoraj odbyła się gala The War 5, na której to ośmiu zawodników rywalizowało w turnieju, którego stawką było 50 tysięcy złotych. Zwycięzcą całej imprezy został Łukasz „Zamek” Szmajda, a po wygranej w Gliwicach udzielił wywiadu portalowi MMA.PL.

Zamek

Zawodnik z Torunia stoczył trzy wyczerpujące pojedynki, a w rozmowie z reporterem wskazał, który przeciwnik był najtrudniejszy.

“Zamek” po wygranej na The War 5: Ten rywal był najbardziej wymagający [WIDEO]

“Zamek” w finale The War 5 zmierzył się z Michałem “Michu” Kuźniakiem i panowie dali bardzo efektowy i wyczerpujący pojedynek. Ostatecznie w piątej, nielimitowanej rundzie wygrał “Zamek” i zgarnął tym samym główną nagrodę w turnieju.

Walkę finałową The War 5 opisywaliśmy TAK -> The War 5: “Michu” i “Zamek” walczyli w finale! Już wiemy który zgarnął 50 tysięcy złotych!

Torunianin wskazał także, który z trzech pokonanych przez niego rywali był najtrudniejszy na gali rozegranej wczoraj w Gliwicach:

“Byłem zmotywowany wychodząc do tego finału, bo wiedziałem, że ten rywal będzie najbardziej wymagający i taki był. Po początkowych rundach ciężko mi go było odczytać, bo tak jak mówię – ładnie przepuszczał, ładnie bił lewy prosty. Ogólnie jednak zasłużyłem na tą wygraną trzema ciężkimi walkami. Ale tak jak mówię – finał był najbardziej wymagający.”

Całą rozmowę MMA.PL ze zwycięzcą turnieju The War 5 znajdziecie poniżej:

A Wam jak podobał się turniej na The War 5? Spodziewaliście się takiego zwycięzcy?

Zobacz także:

Andrzej Grzebyk przed walką wieczoru KSW 82: Zgotuję mu piekło

13 maja – to data nadchodzącej wielkimi krokami gali KSW 82. W walce wieczoru tego wydarzenia zobaczymy byłego podwójnego mistrza FEN, a jego rywalem będzie brutalny i zaprawiony w bojach przeciwnik. Andrzej Grzebyk przed walką z Brianem Hooiem nastawia się na widowiskową potyczkę.

Strzelanina w domu Jorge Masvidala! Jedna osoba ranna!

Bardzo niepokojące wiadomości dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych, a dokładnie z Miami. W domu Jorge Masvidala miała miejsce strzelanina! Jest jedna osoba ranna!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis