MMA PLThe WarTHE WAR 3: Będzie turniej kobiet na gołe pięści

THE WAR 3: Będzie turniej kobiet na gołe pięści

Foto: The War

To już przesądzone – na THE WAR 3 odbędzie się indywidualny turniej kobiet na gołe pięści! To rezultat wielkiego zainteresowania, jakim cieszyła się grupowa walka pań na drugiej edycji, gdzie DEVILS pokonały BAD GIRLS po dramatycznym widowisku.

Gala THE WAR 3 odbędzie się na przełomie listopada i grudnia. Odbędą się na niej także zaległy finał turnieju 3 vs 3: GLADIATORZY vs WARRIORS oraz SuperFight 5 vs 5.

TURNIEJ KOBIET 1 NA 1 NA GALI THE WAR 3:

– Braliśmy to pod uwagę od samego początku, bo grupowa walka kobiet bardzo spodobała się naszym widzom na THE WAR 2. Po ogłoszeniu naboru do trzeciej edycji otrzymaliśmy sporo zgłoszeń od dziewczyn i pomyśleliśmy, że należy dać im szansę na wyłonienie najlepszej. Fani przez cały czas piszą nam, że chcieliby to zobaczyć, więc spełnimy ich prośby. To będzie ośmioosobowy turniej bokserski na gołe pięści i tylko zwyciężczyni zgarnie nagrodę pieniężną

– mówi organizator Denis “BAD BOY” Załęcki.

Oprócz turnieju indywidualnego kobiet na trzeciej edycji THE WAR odbędzie się też finałowe starcie ekip 3 vs 3: GLADIATORZY kontra WARRIORS. Obie ekipy zaleczyły rany i będą mogły rywalizować o nagrodę główną w niezmienionych składach. Pomysłodawca projektu Denis Załęcki przygotował też specjalną gratkę – walkę grupową 5 vs 5. Wkrótce więcej informacji!

RUSZA NABÓR DO THE WAR 3:

WIDEO

Zobacz także:

Contender Series 41: Łukasz Sudolski przegrał przed czasem. Marzenia o UFC muszą poczekać [WIDEO]

Łukasz Sudolski (8-1) przegrał Ihorem Potierią (20-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali Dana White’s Contender Series 41.

PunchDown 5: Esmeralda Godlewska wraca do rywalizacji! Znamy przeciwniczkę! Widzieliście?

To już pewne! Esmeralda Godlewska dwudziestego drugiego października stoczy drugi pojedynek w organizacji PunchDown. Kontrowersyjna Monika poznała już przeciwniczkę, z który wypłaci sobie ”liścia” na piątej edycji.