MMA PLPunch DownPunchDown 5: Esmeralda Godlewska wraca do rywalizacji! Znamy przeciwniczkę!

PunchDown 5: Esmeralda Godlewska wraca do rywalizacji! Znamy przeciwniczkę!

To już pewne! Esmeralda Godlewska dwudziestego drugiego października stoczy drugi pojedynek w organizacji PunchDown. Kontrowersyjna Monika poznała już przeciwniczkę, z który wypłaci sobie ”liścia” na piątej edycji.

Godlewska

”Esmeralda” w 2019 roku spróbowała swoich sił w mieszanych sztukach walki. Godlewska w FAME MMA zmierzyła się z Martą ”Linkimaster” Linkiewicz oraz Eweliną ”Eweloną” Kubiak. Oba pojedynki nie trwały długo. Godlewska musiała uznać wyższość przeciwniczek.

Przy walce Godlewskiej były tak zwane dymy:

Godlewska poznała przeciwniczkę!

Oficjalnie Esmeralda Godlewska wystąpi na gali PunchDown 5, która odbędzie się już dwudziestego drugiego października. Była zawodniczka FAME MMA zmierzy się z Patrycją “Patusią” Karczewską.

Esmeralda WRÓCIŁA! 🔥  Jej przeciwniczką będzie Patrycja “Patusia” Karczewska! Kto waszym zdaniem wygra pojedynek Pań? @esmeraldagodlewska_official czy @patusia__show_xoxo ? 🤔

Poznaliśmy też wszystkich uczestników następnego turnieju. Nie brakuje w nim zawodników MMA!

Przypomnijmy, że Godlewska odnotowała już jeden występ w PunchDown. Miało to miejsce na trzeciej edycji, gdy pokonała Anastasiyę Yandaltsavą. Starcie te na YouTubie ma już prawie dwa miliony wyświetleń.

Zobacz także:

Alan Kwieciński chętnie zawalczy z Załęckim: Jest jeszcze ten Denis… Widzieliście?

Tu jest mocne spięcie! Alan Kwieciński gwarantuje, że jest gotowy i chętny na starcie z Denisem Załęckim. Już wcześniej zawodnik walczący na gołe pięści w mocnych słowach wypowiadał się o ”Alaniku”. Dojdzie do takiego zestawienia w formule K-1? Takiego rozwiązania chciałby Kwieciński.

Marcin Wrzosek nawołuje, aby walka z Don Kasjo była w małych rękawicach! Czy ”Król” się zgodzi?

Marcin Wrzosek (14-7) już w listopadzie zawalczy w walce wieczoru FAME MMA 12. ”Polish Zombie” na zasadach boksu zmierzy się z Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nawołuje, aby ich starcie odbyło się w małych rękawicach. Wydaje się to jednak mało prawdopodobne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis