MMA PLNajnowszeContender SeriesContender Series 41: Łukasz Sudolski przegrał przed czasem. Marzenia o UFC muszą poczekać [WIDEO]

Łukasz Sudolski (8-1) przegrał Ihorem Potierią (20-2) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali Dana White’s Contender Series 41.

Contender Series 41 Łukasz Sudolski

Sudolski rozpoczął od niskich kopnięć. Tym samym odpowiedział też rywal. Ukrainiec trafił również kilka mocnymi ciosami. Sudolski sklinczował, ale dał się odwrócił przeciwnikowi pod siatką. W zwarciu zawodnicy siłowali się i wyprowadzali pojedyncze ciosy. Polak zdołał obrócić rywala, ale potem trafił go kolanem w krocze. Po przerwie walkę wznowiono. Potieria zdołał docisnąć do siatki. Zawodnicy rywalizowali o dominującą pozycję pod ogrodzeniem oktagonu. Potem niestety Ukrainiec wypadł z kilkoma ciosami, po których “Pcheła” się przewrócił. Po chwili sędzia zdecydował o przerwaniu pojedynku.

Pogromca zawodnika Berserkers Team był jednym z zawodników, którego Dana White nagrodził kontraktem. Poza nim zawodnikiem UFC został też Daniel Zellhuber (12-0)

Dana White’s Contender Series 41 – wyniki:

205 lb: Ihor Potieria (20-2) pok. Łukasz Sudolski (8-1) przez TKO (ciosy), Runda 1, 3:41
185 lb: Caio Borralho (9-1, 1 N/C) pok. Aaron Jeffery (10-3) przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 30-27)
155 lb: Daniel Zellhuber (12-0) pok. Lucas Almeida (12-2) przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28)
265 lb: Rizvan Kuniev (11-2-1) pok. Edivan Santos (12-3) przez TKO (ciosy), Runda 3, 1:00