MMA PLElite Fighters”Tarzan” robił dymy! Zawodnik Elite Fighters aresztowany podczas konferencji prasowej! [WIDEO]

”Tarzan” robił dymy! Zawodnik Elite Fighters aresztowany podczas konferencji prasowej! [WIDEO]

Działo się podczas konferencji prasowej przed pierwszą edycją Elite Fighters, która odbędzie się trzydziestego pierwszego lipca. Doszło do niecodziennej sytuacji – uczestnik gali ”Tarzan” został aresztowany przez policję.

W walce wieczoru zobaczymy starcie pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Norbertem ”Warszawskim Dresikiem” Janeckim. ”Tarzan” również będzie wysoko w karcie, a jego przeciwnik to Filip Ćwiek, który zastąpił Szczukiego. Ćwiek znany jest z programu ”Ekipa z Warszawy” oraz ”Ex na plaży”.

Były dymy!

”Tarzan” zrobił tak zwane dymy. Wręczył przeciwnikowi prezent, a podczas face to face postanowił go spoliczkować. To nie koniec, bo na konferencję prasową wkroczyła również policja, która zatrzymała ”Tarzana”.

Cała sytuacja i najlepsze momenty z konferencji poniżej:

Czym jest Elite Fighters?

To nowa organizacja mieszanych sztuk walki, która niebawem wejdzie na polski rynek. Federacja będzie zajmować się promowaniem zestawień celebrytów, czyli tak zwanych freak fightów. Tym samym powiększy grono tego typu organizacji w naszym kraju. Elite Fighters dołączy do Fame MMA i MMA Vip Marcina Najmana. W najbliższych dniach ma także ruszyć projekt Malika Montany, który również planuje zająć się organizacją pojedynków na zasadach MMA.

Zobacz także:

Artur Gwóźdź został czarnym pasem BJJ! Wielkie osiągnięcie założyciela Artnox Fight Sport! Co wy na to?

Wielkie gratulacje dla właściciela grupy promotorskiej Artnoz Fight Sport! Artur Gwóźdż został bowiem mianowany czarnym pasem BJJ!

Zdjęcie Mateusza Gamrota na ścianie chwały w American Top Team! Widzieliście?

Zdjęcie byłego podwójnego mistrza KSW Mateusza Gamrota zawisnęło na ścianie chwały w jednym z najlepszych klubów sportów walki – American Top Team!