MMA PLMateusz GamrotZdjęcie Mateusza Gamrota na ścianie chwały w American Top Team

Zdjęcie Mateusza Gamrota na ścianie chwały w American Top Team

Zdjęcie byłego podwójnego mistrza KSW Mateusza Gamrota zawisnęło na ścianie chwały w jednym z najlepszych klubów sportów walki – American Top Team!

“Gamer” pochwalił się w mediach społecznościowych wyróżnieniem, jakie otrzymał od właścicieli klubu z Florydy.

Zdjęcie Mateusza Gamrota na ścianie chwały w American Top Team

Od niedawna na ścianie w ATT można zobaczyć zdjęcie zrobione tuż po znokautowaniu Scotta Hotlzmana przez Gamrota. Eksplozja radości Polaka to było coś niesamowitego i właściciele American Top Team postanowili go uhonorować:

“To zaszczyt zostać częścią najlepszego klubu sportów walki na świecie – American Top Team i zawisnąć obok takiej legendy jak Mike Brown. Co następne? Pas mistrzowski w gablocie!” – napisał Gamrot.

Mateusz Gamrot obecnie przebywa właśnie w ATT, gdzie przygotowuje się do walki z Jeremym Stephensem. Starcie to ogłoszone jest na dzień 17 lipca w Las Vegas. Dla “Gamera” ewentualne zwycięstwo może być trampoliną do większych walk w oktagonie.

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.