MMA PLNajnowszeArtnox Fight SportArtur Gwóźdź został czarnym pasem BJJ! Wielkie osiągnięcie założyciela Artnox Fight Sport

Artur Gwóźdź został czarnym pasem BJJ! Wielkie osiągnięcie założyciela Artnox Fight Sport

Wielkie gratulacje dla właściciela grupy promotorskiej Artnoz Fight Sport! Artur Gwóźdż został bowiem mianowany czarnym pasem BJJ!

Artur Gwóźdź czarnym pasem

To wielkie wyróżnienie i nagroda za lata pracy w brazylijskim jiu jitsu. Nominację na wyższy stopień w tej formule walki wręczył Gwoździowi jedna z legend tej formuły w Polsce – Przemo Gnat.

Artur Gwóźdź został czarnym pasem BJJ! Wielkie osiągnięcie założyciela Artnox Fight Sport

Informacja o nowym czarnym pasie w brazylijskim jiu jitsu na mapie Polski pojawiła się na oficjalnym koncie Artnox Fight Sport w mediach społecznościowych:

“Don Padre nominowany na czarny pas BJJ 🥋🥋🥋 Bierzcie z niego przykład wszyscy! Ta nominacja to zwieńczenie wielu lat ciężkiej i żmudnej pracy, to setki godzin i litry potu wylane na treningach i obozach! Ale nic nie było w stanie powstrzymać Artura przed osiągnięciem wymarzonego celu! GRATULACJE!!! #bjj#blackbelt#czarny#pas#czarnypas#jiujitsu#artnox#teamartnox#artnoxfightsport#przemognat

Ze swojej strony także GRATULUJEMY!

Don Padre nominowany na czarny pas BJJ 🥋🥋🥋 Bierzcie z niego przykład wszyscy! Ta nominacja to zwieńczenie wielu lat…

Posted by Artnox Fight Sport on Sunday, June 20, 2021

Zobacz także:

Runda X: Kwieciński wygrywa przed czasem, Piwowarczyk zgarnia kontrakt z KSW! [WIDEO]

W sobotę w Białogardzie odbyła się gala Runda X: DWM Fight Night, która dostarczyła wiele emocji! W walce wieczoru efektownym występem popisał się zawodnik publiczności – Dawid Romański. Fighter wagi koguciej pod koniec pierwszej odsłony znokautował Sergey’a Litvinova (4-4).

Krystian Pudzianowski po zwycięstwie z Chicem na MMA VIP 2 w Częstochowie! [WIDEO] Kto teraz?

Krystian Pudzianowski był bardzo szczęśliwy po swoim starcie na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Brat Mariusza Pudzianowskiego już w pierwszej odsłonie zastopował Tomasza Chica.

Silesian MMA 3: Hejter Akopa Szostaka po wojnie poddał uczestnika ”Love Island”! [WIDEO]

W piątek w Mysłowicach odbyła się trzecia edycja Silesian MMA. Wysoko w rozpisce zobaczyliśmy drugi start w MMA – Dariusza Sierheja znanego jako ”hejter Akopa Szostaka”. Walka dostarczyła wiele emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis