MMA PLArek TańculaTańcula o mistrzu FAME MMA: Słyszałem takie ploty, że Janikowskiego poddawał!

Tańcula o mistrzu FAME MMA: Słyszałem takie ploty, że Janikowskiego poddawał!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z kanałem ”Koloseum” zaskoczył swoją wypowiedzią. ”Aroy” zapewnił, że słyszał plotki o swoim rywalu, który miał poddawać zawodnika KSW – Damiana Janikowskiego. Tańcula w pewnym momencie postanowił zapytać oto mistrza FAME MMA – Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórkę, który od razu zaznaczył, że o sytuacjach z maty się po prostu nie mówi.

Tańcula

Tańcula po kolejnym zwycięstwie dostał upragnioną walkę o pas. ”Aroy” trzeciego lutego podczas FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką.

Arkadiusz pierwszej przegranej doznał z rąk Pawła Tyburskiego. Od tego czasu reprezentant Grapplingu Kraków odnotował pięć zwycięstw z rzędu. Tańcula w ostatnich starciach zmierzył się z Jackiem i Mateuszem Murańskim.

Tańcula dopytuje rywala!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z ”Koloseum” wypowiedział się o swoim najbliższym przeciwniku.

Wydaje mi się, że to przez 3 rundy będzie trwało. Na pewno, w którejś rundzie będzie ten parter. Zobaczymy co on tam potrafi. Podobno purpure ma, czy nie ma? Słyszałem takie ploty, że Janikowskiego Damiana poddawał, no to ku****…      

Doszło też do krótkiej rozmowy pomiędzy Tańculą, a Maksymilianem.

Arkadiusz Tańcula: To prawda, że Janikowskiego poddałeś?

Wiewiór: Ty, ale ja nie będę o takich rzeczach mówił…

Arkadiusz Tańcula: Powiedz… Obsrany chodzę stary trzeci tydzień ku***….

Wiewiór: Ale to co się dzieje, to się nie mówi…

Arkadiusz Tańcula: Dobra co się dzieje na sparingu, to o tym się nie mówi. Dobrze.

Zobacz także:

FAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu konferencji FAME MMA 17 widzieliśmy również tak zwane dymy. Tym razem nie było, to na scenie, a przy mikrofonie, gdzie publiczność mogła zadawać pytania do uczestników gali. Alan Kwieciński postanowił w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Długo nie musieliśmy czekać i doskoczył do całej akcji Adam Okniński, który krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Jamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych! Co wy na to?

Jamahal Hill (11-1) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Aktualny pretendent do pasa w wadze półciężkiej UFC broni Prezydenta UFC. Amerykanin zapewnił, że trzeba również zwrócić uwagę na to kto pierwszy rozpoczął całe zamieszanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis