MMA PLNajnowszeDana WhiteJamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych!

Jamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych!

Jamahal Hill (11-1) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Aktualny pretendent do pasa w wadze półciężkiej UFC broni Prezydenta UFC. Amerykanin zapewnił, że trzeba również zwrócić uwagę na to kto pierwszy rozpoczął całe zamieszanie.

Hill

Mowa oczywiście o kontrowersjach, które pojawiły się wczoraj. Portal TMZ opublikował nagranie z imprezy, na której Dana White kłócił się ze swoją żoną. W pewnym momencie kobieta postanowiła spoliczkować Prezydenta UFC, a on szybko odpowiedział. White szybko za swoje zachowanie przeprosił – co możecie zobaczyć [TUTAJ]

Wspomniana sytuacja poniżej:

Hill komentuje!

Jamahal Hill (11-1) postanowił na twitterze stanąć w obronie Prezydenta UFC. “Sweet Dreams” już dwudziestego pierwszego stycznia zawalczy o pełnoprawny pas w kategorii półciężkiej. Amerykanin podczas UFC 283 zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (33-8).

Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych, kropka

Załatwili sprawy między sobą, jeśli chodzi o związek, więc wynoście się z tego interesu, wszyscy doskonali.

Jak mówiłem, jeśli nie chcesz, żeby ktoś cię uderzył, nie bij go, po prostu!!! Wszystkie/większości “mężczyźni” mówią zza fałszywych kont. Jeśli ktoś ma prawdziwy problem, niech podjedzie do mojej sali gimnastycznej.

Zabawne, jak mówię, żebyś trzymał ręce przy sobie, a wy to przekręcacie i przyzwalacie na bicie kobiet!!! To szalone, że kobiety chcą być w stanie zaatakować mężczyznę, a my mamy to przyjąć i nigdy nie być ludźmi!

Zobacz także:

Ekspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO] Co wy na to?

Maciej Miszkiń były pięściarz i ekspert pięściarski wypowiedział się o ogłoszonej walce Kamila Łaszczyka. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Łaszczyk dokładnie trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Ostra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17! Widzieliście?

Wczoraj świat sportów walki w szerokim tego słowa znaczeniu obiegła informacja o walce wieczoru gali FAME 17, która 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Rywalem Amadeusza Roślika będzie niepokonany w zawodowym ringu pięściarz Kamil Łaszczyk, który jest wielką nadzieją Polski na arenie międzynarodowej. Starcie Ferrari vs Łaszczyk odbędzie się na zasadach MMA. Efekt ogłoszenia tej walki? Ostra kłótnia Mateusza Borka i Andrzeja Wasilewskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis