MMA PLFAME MMAFAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy!

FAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy!

Podczas trzeciego panelu konferencji FAME MMA 17 widzieliśmy również tak zwane dymy. Tym razem nie było, to na scenie, a przy mikrofonie, gdzie publiczność mogła zadawać pytania do uczestników gali. Alan Kwieciński postanowił w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Długo nie musieliśmy czekać i doskoczył do całej akcji Adam Okniński, który krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Okniński

To nie jedyny podopieczny Mirosława Oknińskiego, który nie lubi Kwiecińskiego. W ostatnim czasie doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak zdradził, że po konferencji High League 5 spotkał Alana.

Wiem, widziałem go. Nie lubię go k***a. Nie podszedłem do niego, po co? Patrzył się na mnie głupio i tylko tyle. Szczerze, to ja nie lubię takich historii dziwnych, bo uważam, że w jakiś tam sposób jestem wychowany – też uważam, że w dobry sposób. Dlatego ja nie lubię takich historii. Wiem, że jakby gdzieś patrzył na ulicy, to tak jednak dziwnie. Jest cały czas kosa, to znaczy kosa… Cały czas mam wyj**** w niego i dla mnie to jest… On ma coś z banią! Ja uważam, że tam coś za mocno wchodzi. Chodzi i się głupio patrzy. Ja przechodzę obok niego, a on stoi – patrzy się na mnie i ma jakieś dziwne ruchy. Nie wiem czy on rapował czy coś. Dziwny gość. Jak Jaś Kapela jest gościem, który lubi prowokować, to wydaje mi się, że Alan Kwieciński przyjął podobną schedę.              

 Awantura!

Taka powstała podczas trzeciego panelu. Alan Kwieciński pojawił się przy mikrofonie, ale szybko do niego podszedł Adam Okniński. Chwilowa wymiana zdań i doszło do rękoczynów. ”Alanik” był zaskoczony całą sytuacją.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Ekspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO] Co wy na to?

Maciej Miszkiń były pięściarz i ekspert pięściarski wypowiedział się o ogłoszonej walce Kamila Łaszczyka. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Łaszczyk dokładnie trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Ostra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17! Widzieliście?

Wczoraj świat sportów walki w szerokim tego słowa znaczeniu obiegła informacja o walce wieczoru gali FAME 17, która 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Rywalem Amadeusza Roślika będzie niepokonany w zawodowym ringu pięściarz Kamil Łaszczyk, który jest wielką nadzieją Polski na arenie międzynarodowej. Starcie Ferrari vs Łaszczyk odbędzie się na zasadach MMA. Efekt ogłoszenia tej walki? Ostra kłótnia Mateusza Borka i Andrzeja Wasilewskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis