MMA PLMMA-VIPTak wyglądała walka Rosyjskiego popeye’a! Jak będzie z Syntolem w MMA VIP?

Tak wyglądała walka Rosyjskiego popeye’a! Jak będzie z Syntolem w MMA VIP?

Już w czerwcu swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje Szymon Komandos, który ma największego bicka w Polsce. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji MMA VIP. ”Syntol” zmierzy się z Szymonem ”Taxi Złotówą”.

Warto zaznaczyć, że treningi dla Szymona Komandosa nie są obce. W przeszłości trenował kick-boxing oraz karate.

Moja historia ze sportem zaczęła się od fighterki. Był kick-boxing, karate za małolata. Wiadomo jak to każdy chodził na karate, pasje jakieś. A siłownia potem wjechała.   

Ostatnio mieliśmy szansę porozmawiać z Szymonem. Cała rozmowa poniżej:

Zobaczcie jak w MMA zawalczył ”Rosyjski Popeye”!

Kirył Tereszyn w internecie wzbudził zainteresowanie swoimi wielkimi bickami. ”Rosyjski Popeye” ma za sobą walkę w mieszanych sztukach walki. W tym pojedynku bicki nie pomogły! Rosjanin przegrał z rodakiem mało spotykaną techniką, którą w naszym kraju można nazwać ”Saleta choke”.

Trzeba przyznać, że walka ta wzbudziła duże zainteresowanie. Już w tym momencie pojedynek ma ponad 18 milionów wyświetleń.

Zobacz także:

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Mamrot to najtańsze wino w biedronce! Przesadził?

Kasjusz Życiński na kanale 6PAKTV został zapytany o Mateusza Gamrota. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o aktualnym zawodniku UFC.

Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia! Pięściarz przebywał w nim od stycznia… Jeszcze zaskoczy?

Były mistrz organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia i przebywa już na wolności! Pięściarz przebywał w zamknięciu od stycznia tego roku.