MMA PLDon KasjoDon Kasjo ostro o Gamrocie: Mamrot to najtańsze wino w biedronce!

Don Kasjo ostro o Gamrocie: Mamrot to najtańsze wino w biedronce!

Kasjusz Życiński na kanale 6PAKTV został zapytany o Mateusza Gamrota. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o aktualnym zawodniku UFC.

Popularny ”Don Kasjo” najbliższy pojedynek stoczy piętnastego maja. Będzie to walka wieczoru jubileuszowej gali FAME MMA 10. Kasjusz został wysłuchany i w formule bokserskiej zmierzy się z zawodnikiem UFC. Nie będzie to łatwe zadanie, bo rywalem jest doświadczony Norman Parke. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Don Kasjo o Gamrocie: Jak mnie nie zna to albo zamyka ryj…

Kasjusz Życiński w wywiadzie z 6PAKTV został zapytany ponownie o Mateusza Gamrota. ”Don Kasjo” gwarantuje, że nie da ”Gamerowi” wypłaty życia!

Tak i powiedział, że ”dajcie spokój, gdzie z tym Don Kasjo”. No to wtedy wiadomo Norman pałka wygra. Wtedy mnie znał i mówił ten ”Don Kasjo nie ma szans, to, to i to”, tak samo Mateusz Borek się wypowiedział, ale Mateusz Borek po swoich analizach… Choć też mu udowodnię, że się mylił, ale jakby do Mateusza nic nie mam, bo jakby on wypowiedział swoją opinię na tą walkę, że Norman pałka dotknął Himalajów przy tym co ja czyli melanż w Warsaw Shore na przykład. A mamrot znał mnie wtedy, po pół roku gdzieś go tam zapytano na instagramie czy w wywiadzie to mówi, że mnie nie zna (śmiech), więc pół roku mnie znał, a teraz nagle nie zna. Nie wie kim jestem, dlatego sobie ubliżył. Dla mnie d**il totalny jak tak sobie zj**ał, a potem na livie mi podesłali. Zobaczyłem to, gdzieś mnie tam ubliżał. No to wiesz jakby pozytywnie, on wypowiedział swoje zdanie o tej walce, komu kibicuje. Mi to rybka, sobie powiedziałem niech się spełnia w tym UFC, niech mu dobrze idzie, ale jak zobaczyłem, że już mnie obraża, pomimo że mnie nie zna. Przecież nawet powiedział ”nie wiem kim jestem”. To już jechana z tym mamrotem. Przecież ja sobie nie będę… Jak mnie nie zna to albo zamyka ryj i nie mówi o mnie, tym bardziej, że ja jeszcze o nim pozytywnie powiedziałem. A teraz nagle kolejny zawodowiec pi**doli, że ja na jego plecach się mogę wybić. To tak jak ludzie powiedzieli – on chce teraz mnie zaczepić, bo jego popularność jest słabiutka. Niby gość tam do UFC, a tu Don Kasjo król jeśli chodzi o te social media to jestem dużo bardziej popularny, a to się też przekłada na hajs. I oni też to wiedzą i dlatego mnie wyzywa, bo tak jak powiedziałem w tym UFC za dużo nie dostaje za te swoje waleczki. Dlatego mówi o pieniądzach ze mną, ale rzucił takie kwoty, że tak jakby od razu obsrał zbroje. Wie, że nikt mu nie zapłaci za tą walkę tyle, tym bardziej że jest nikim tutaj. No to kto mu to zapłaci. Tym bardziej, że tam na tym najwyższym poziomie zarabia 20-30 tysięcy dolarów, a tu nagle żąda pieniądze za freak fightera. Ja od razu, to też powiedziałem na livie, że nie dostanie takiej szansy od króla, nie dostanie szansy wypłaty życia od króla żeby zawalczyć ze mną. Od razu ucinam ten temat, niech dziennikarze w ogóle mnie nie pytają czy zawalczę z nim czy nie, bo od razu krzyżyk daje, jak mnie federacja zapyta to też daje krzyżyk. Nie dostanie wypłaty za to, że  się tak pogubił. Bo jeszcze jakby k**wa mnie wyzywał za nic, ale miałby jakieś swoje powody to okey może, ale jak jeden gościu pół roku temu mówił, że mnie zna, a potem że mnie nie zna i mnie wyzywa. No to coś mu się pop***doliło temu mamrotowi. Od tych mamrotów pewnie. Mamrot to jest takie najtańsze wino z biedronki i pewnie stąd ma tą ksywkę mamrot. I mu się popi**doliło o tych mamrotów i krzyczy.         

Cała rozmowa poniżej:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Corey Anderson przekonany, że Błachowicz przegra najbliższą walkę: Jan jest dobry, ale… Co wy na to?

Corey Anderson (15-5) jest przekonany, że Jan Błachowicz (28-8) przegra swój najbliższy pojedynek. Amerykanin uważa, że zdecydują rundy mistrzowskie, w których Brazylijczyk dalej jest bardzo niebezpieczny.

Rafonix kończy karierę w MMA po porażce z Hejterem na HYPE! Dobrze zrobił?

Marcin “Rafonix” Krasucki kończy swoją karierę w MMA po porażce, jaką musiał przełknąć na minionej właśnie gali HYPE.