MMA PLBoksKrzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia! Pięściarz przebywał w nim od stycznia…

Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia! Pięściarz przebywał w nim od stycznia…

Były mistrz organizacji WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia i przebywa już na wolności! Pięściarz przebywał w zamknięciu od stycznia tego roku.

Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia
Foto: Screen/ TVP Sport

Powodem zatrzymania w areszcie Włodarczyka było prowadzenie przez niego pojazdów mechanicznych mimo odebranych uprawnień. “Diablo” wpadł w ręce policji na gorącym uczynku podczas styczniowej kontroli drogowej.

Krzysztof Włodarczyk wyszedł z więzienia! Pięściarz przebywał w nim od stycznia…

Od wczoraj, czyli od niedzieli 18 kwietnia, Krzysztof Włodarczyk jest już na wolności. O wypuszczeniu “Diablo” z aresztu poinformował portal sportowefakty.wp.pl, który skontaktował się z promotorem pięściarza Andrzejem Wasilewskim.

Ten tak opisuje moment, w którym dowiedział się, że Włodarczyk jest już na wolności:

“W pewnym momencie zadzwonił telefon. Ku mojemu zaskoczeniu wyświetlił się numer telefonu “Diablo”. Pomyślałem, że dzwoni jego partnerka. Odebrałem i usłyszałem głos Krzysia. Kompletnie mnie zatkało! Pomyślałem, że to niemożliwe. Jakbym dostał młotkiem w głowę. Krzysiek wyjaśnił, że został wypuszczony dzień wcześniej, ponieważ policzono dni i okazało się, że termin zwolnienia wypadł w niedzielę.

Od razu pojechał do swojej małej córeczki, syna Czarka. Najważniejsze, że jest już z nimi, że ściska dzieci. Zamieniliśmy dosłownie parę zdań i jego głos brzmiał bardzo pozytywnie.”

Zobacz także:

Corey Anderson przekonany, że Błachowicz przegra najbliższą walkę: Jan jest dobry, ale… Co wy na to?

Corey Anderson (15-5) jest przekonany, że Jan Błachowicz (28-8) przegra swój najbliższy pojedynek. Amerykanin uważa, że zdecydują rundy mistrzowskie, w których Brazylijczyk dalej jest bardzo niebezpieczny.

Rafonix kończy karierę w MMA po porażce z Hejterem na HYPE! Dobrze zrobił?

Marcin “Rafonix” Krasucki kończy swoją karierę w MMA po porażce, jaką musiał przełknąć na minionej właśnie gali HYPE.

Paskudna kontuzja zawodnika KSW! Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w ostatniej walce!

To paskudna kontuzja jednego z zawodników Federacji KSW! Jak podaje na Tiwtterze dziennikarz Polsatu, Dominik Durniat – Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w swojej ostatniej walce stoczonej w klatce Konfrontacji Sztuk Walki.

Kolejny zawodnik UFC chce walki z youtuberem. Daniel Cormier: Proszę, walcz z nim!

Po efektownym znokautowaniu Bena Askrena, Jake Paul ma następnego chętnego do walki! To kolejny zawodnik UFC, który chce walki z popularnym youtuberem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis