MMA PLArek TańculaTak powstaje klatka rzymska, którą zobaczymy na FAME 12! Może robić wrażenie [WIDEO]

Tak powstaje klatka rzymska, którą zobaczymy na FAME 12! Może robić wrażenie [WIDEO]

Walka na którą wszyscy czekają – Arkadiusz Tańcula vs. Jacek Murański. Dlaczego na nią wszyscy czekają? Nie dość, że Panowie mają naprawdę barwny konflikt, który ciągnie się już dłuższy okres czasu. To sama walka będzie na zupełnie nowych zasadach! Klatka rzymska, rundy 5×2, łokcie i małe rękawice!

FAME 12

Początkowo walka miała być na normalnych zasadach i z innym przeciwnikiem, synem Pana Jacka – Mateuszem Murańskim. Mateusz jednak nie może wystąpić w walce z powodów zdrowotnych. Wtedy pojawił się on, na białym koniu – Jacek Murański. Według wielu, te zestawienie jest bardziej elektryzujące niż pierwotne. Jest ogromny konflikt obu Panów, pozostaję mieć nadzieję, że raz na zawsze zakończą zawisłości między sobą.

Mamy nagrania klatki rzymskiej!

Dziś Fame na swoim kanale Youtube, udostępniło nagrania z produkcji owej klatki. Zagadnienie ,,Klatka rzymska” budziło wiele dyskusji i znaków zapytania. Wiele osób główkowało jak to ma wyglądać. Wreszcie został uchylony rąbek tajemnicy!

Jak wam się podoba klatka? Jesteście zawiedzeni czy wręcz przeciwnie?

Zobacz także:

Wiemy gdzie zawalczy trener Bonusa! Jak wam się podoba zestawienie?

To już pewne! Znamy szczegóły najbliższego starcia Eryka Bręczewskiego. Trener ”Bonusa BGC” planuje występ w frekoawej organizacji, ale najpierw czeka go pro sportowa walka.

Czy zasłużenie ta walka ma miano największej w historii Fame?

Wymiana do której doszło tuż przed konferencją prasową FAME MMA 12 wstrząsnęła świat Freak-Fightów. Mateusza Murańskiego, który pierwotnie miał stanąć do rewanżowego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą zastąpi jego ojciec – Jacek. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis