MMA PLMMA-VIPZnamy szczegóły najbliższej walki trenera ”Bonusa BGC”!

Znamy szczegóły najbliższej walki trenera ”Bonusa BGC”!

To już pewne! Znamy szczegóły najbliższego starcia Eryka Bręczewskiego. Trener ”Bonusa BGC” planuje występ w frekoawej organizacji, ale najpierw czeka go pro sportowa walka. Eryk wystąpi jeszcze w tym roku.

Tym razem to ”Ferrari” został zaczepiony i spoliczkowany. Roślik nie zamierzał być dłużny i od razu wszedł w bijatykę. Po jednym z ciosów Bręczewski padł na ziemię. Do wszystkie doszło po ceremonii ważenia przed galą High League 1.

Nokaut zobaczycie poniżej:

Trener ”Bonusa BGC” wystąpi jeszcze w tym roku!

Eryk Bręczewski najbliższy start odnotuje osiemnastego grudnia na gali Kostrzyn Fight Night. Trener ”Bonusa BGC” w kickboxingu zmierzy się z Przemysławem Millerem.

Warto zaznaczyć, że Bręczewski szykuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do niego na MMA VIP 3, która odbędzie się pod koniec lutego. Niewykluczone, że Eryk skrzyżuje rękawice z Rafałem ”Antykonfidentem” Podejmą.

Zobacz także:

Piotr Szeliga jest gotowy na walkę dwóch na jednego: To chyba powinni sobie poradzić?

Trzeba przyznać, że Piotr Szeliga jest pewny siebie! ”Szeli” w mediach społecznościowych wyjawił, że Mateusz i Jacek Murański mieli odmówić. W tej sytuacji Szeliga jest otwarty na walkę dwóch na jednego.

ACA 132: Tony Johnson spadł z krzesła uderzony przez Mukhumata Vakhaeva podczas wywiadu [WIDEO] Widzieliście?

Do niecodziennych wydarzeń doszło podczas wywiadu z bohaterami walki wieczoru nadchodzącej gali ACA 132. Tony Johnson został uderzony przez pretendenta do mistrzostwa wagi ciężkiej Mukhamada Vakhaeva, który nie wytrzymał ciśnienia podczas konfrontacji słownej między tymi zawodnikami.