MMA PLNajnowszeFAME MMAWojtek Gola: Tańcula vs. Murański będzie największą walką w historii FAME MMA!

Wojtek Gola: Tańcula vs. Murański będzie największą walką w historii FAME MMA!

Wymiana do której doszło tuż przed konferencją prasową FAME MMA 12 wstrząsnęła świat Freak-Fightów. Mateusza Murańskiego, który pierwotnie miał stanąć do rewanżowego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą zastąpi jego ojciec – Jacek. „To największa walka w historii FAME MMA” – powiedział Wojtek Gola, czyli jeden z włodarzy organizacji.

Wojtek Gola FAME MMA

Niewątpliwie walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą rozgrzała cały internet. Obaj panowie – lekko mówiąc – nie pałają do siebie sympatią, czego nie ukrywali podczas wczorajszej konferencji prasowej. Cały internet czeka na tę walkę z niecierpliwością, co dodatkowo nakręca całą koniunkturę tego pojedynku. Wszyscy zadają sobie pytanie: Czy Jacek Murański jest gotowy na debiut w klatce MMA?

„Pod względem emocji to będzie największa walka w historii FAME MMA”

W wywiadzie dla naszej redakcji – którego Wojtek udzielił po konferencji prasowej FAME MMA 12 – włodarz FAME wypowiedział się – czy walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą to najlepsza walka w historii FAME MMA.

Myślę, że pod względem emocji to będzie największa walka w historii FAME MMA. Jacek Murański jest osobą tajemniczą. Taką personą nieodkrytą w naszej grze zwanej FAME MMA. Wiele osób czeka na tę walkę. Nie wiedzą, czego się spodziewać. Emocje dodatkowo podkręca fakt, że walka odbędzie się w klatce rzymskiej, 3m x 3m, 5 rund po 2 minuty, małe rękawice. Myślę, że to będzie ostra mućka.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Zobacz także:

Kamiszka bez ogródek o Ani: Biła teścia, dlatego zmienił jej się głos!


Powracająca do klatki po porażce z rąk Marty Linkiewicz – Kamila Wybrańczyk prowadzi ostrą rywalizację medialną ze swoją przyszłą rywalką. Kontynuacja niesnaski pomiędzy Kamiszką, a Anną Andrzejewską miała dzisiaj miejsce podczas konferencji prasowej FAME MMA 12.

Krzysztof Radzikowski apeluje do Murańskiego: Przestańcie czepiać się rodzin!

Konferencja prasowa FAME MMA 12 obfitowała w wiele ciekawych sytuacji. Jedną z nich było na pewno wystąpienie Krzysztofa Radzikowskiego, który zaapelował do innych zawodników.

Wkurzony Boxdel do Don Kasjo przed FAME MMA 12: Chciałbym serio żeby Cię Zombie naje**ł!

Kasjusz Życiński w ostatnim czasie nie szczędzi mocnych słów również w kierunku – Michała Barona czyli jednego z właścicieli FAME MMA. Zdenerwowany ”Boxdel” nie wytrzymał i podczas konferencji prasowej postanowił mocno odpowiedzieć ”Don Kasjo”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis