MMA PLCiekawostkiTajemnicza postać do Marcina Wrzoska przed FAME 17: Odkąd przeszedłeś do freaków, to się do mnie nie odzywasz

Tajemnicza postać do Marcina Wrzoska przed FAME 17: Odkąd przeszedłeś do freaków, to się do mnie nie odzywasz

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas wczorajszej I konferencji prasowej przed galą FAME 17. Podczas panelu z udziałem m.in. Marcina Wrzoska do mikrofonu dla publiczności podeszła tajemnicza postać – kobieta, która zaczęła “Polskiemu Zombie” zadawać dwuznaczne pytania.

Tajemnicza postać do Marcina Wrzoska przed FAME 17

Marcin Wrzosek na nadchodzącej gali FAME MMA 17 zmierzy się z Piotrem Szeligą w jednej z najciekawiej zapowiadających się pojedynków całej karty walk imprezy zaplanowanej na dzień 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Wczoraj mieliśmy pierwszą konfrontację między Wrzosek a Szeligą, którą ubarwiła także obecność i pytania tajemniczej postaci.

Tajemnicza postać do Marcina Wrzoska przed FAME 17: Odkąd przeszedłeś do freaków, to się do mnie nie odzywasz

“Hej Marcin, odkąd przeszedłeś do freaków, to się do mnie nie odzywasz. Pamiętasz jak fajnie było w KSW?” – zaczęła mówić tajemnicza kobieta, która koniecznie chciała porozmawiać z Polskim Zombie podczas wczorajszej konferencji.

Na końcu wypowiedzi kobieta ta podała swoje imię i nazwisko, czym wprawiła w osłupienie samego Wrzoska.

Sprawdźcie sami:

A imię jej to Ambicja Sportowa i to właśnie tutaj był prztyczek w nos Marcina Wrzoska. Zawodnik ten był kiedyś mistrzem KSW, ale postanowił spróbować swoich sił w medialnej odsłonie MMA, czyli we freak fightach, w których nieprzerwanie walczy od 2021 roku, czyli od czasu przegranej w boksie z… Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Po tamtej porażce Marcinowi Wrzoskowi podziękowano za występy w Federacji KSW.

Zobacz także:

Ferrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie! Widzieliście?

Amadeusz Ferrari Roślik prowokuje Kamila Łaszczyka, czyli zawodowego i perspektywicznego pięściarza, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali FAME 17, zaplanowanej na dzień 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Najman spotkał się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej! Była bardzo ostra wypowiedź o Murańskim! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube wrzucił nowy materiał. ”El Testosteron” postanowił spotkać się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, który wypowiedział się o Jacku Murańskim. Była to naprawdę mocna wypowiedź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis