MMA PLNajnowszeMarcin NajmanNajman spotkał się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej! Była bardzo ostra wypowiedź o Murańskim!

Najman spotkał się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej! Była bardzo ostra wypowiedź o Murańskim!

Marcin Najman na swoim kanale YouTube wrzucił nowy materiał. ”El Testosteron” postanowił spotkać się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, który wypowiedział się o Jacku Murańskim. Była to naprawdę mocna wypowiedź.

Najman

Warto zaznaczyć, że już jeden Legionista wypowiadał się o Jacku Murańskim. Mowa o Kacprze Musiale – oto co powiedział:

Łatwo da się potwierdzić wiarygodność danej osoby. Wystarczy zapytać daną osobę o numer Legionisty, który otrzymuje każda osoba przy rekrutacji. Każda osoba zna swój numer. Po takim numerze łatwo da się zweryfikować w jakich latach dana osoba służyła. No i po tym można dojść do tego w jakim regimencie i tak dalej (..) Ja osobiście nie znam go. Nigdy nie słyszałem i żadna z osób, które znam czy to z mniejszym czy większym stażem też nie wie o kim mowa (…) Tutaj te dwie sekcje werbują zazwyczaj w swoje szeregi osoby o ponadprzeciętnej inteligencji i ponad przeciętnej kondycji fizycznej, a z tego co wiem to ten Jacek ani tym ani tym się nie wykazuje, a więc ciężko mówić, żeby on w takiej sekcji był.

Doszło do spotkania!

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował materiał z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, który wypowiedział się o Jacku Murańskim. 

Opinie nam psuje po prostu. Legia Cudzoziemska jest elitarną jednostką świata. My jako Legioniści jesteśmy wk****, to co on prezentuje i jak się podszywa pod Legionistów. Tak nie wolno robić. Jeżeli byłby w tej Legii, podałby swój numer i byśmy go sprawdzili, to byłoby wszystko wiadomo.

Na koniec częstochowianin zapytał czy ma on na koniec jakieś przesłanie do ”Murana”.

Ja mam. Jak się spotkamy, kiedyś to Ci pokaże jak Legia Cudzoziemska walczy. To jest porażka. Legia naszą ojczyzną, a żaden rurański tam nie należał do niej, do naszej elity.    

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Lekcja pokory! Paddy Pimblett na sparingu dał nauczkę hejterowi! [WIDEO] Co wy na to?

Internet kontra rzeczywistość. Tak można nazwać ostatni odcinek na YouTubie zawodnika UFC – Paddy Pimbletta, który postanowił zaprosić hejtera na sparing i pokazać mu chociaż w jakiej części jak ciężkim sportem są mieszane sztuki walki.

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis