MMA PLFAME MMAFerrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie

Ferrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie

Amadeusz Ferrari Roślik prowokuje Kamila Łaszczyka, czyli zawodowego i perspektywicznego pięściarza, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali FAME 17, zaplanowanej na dzień 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Ferrari prowokuje Łaszczyka

Starciem Ferrari vs Łaszczyk od kilku dni życie świat freaków i świat polskiego boksu. Jedni są tym zestawieniem zauroczeni, inni mocno krytykują. My natomiast słuchamy opinii i jednych i drugich.

Przypominamy, że walka “Władcy Piekieł” z Kamilem Łaszczykiem odbędzie się na zasadach MMA. Dla Łaszczyka będzie to debiut w tej formule.

Ferrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie

Ferrari jednak już teraz zaczyna swoje show mające na celu budować napięcie przed nadchodzącą konfrontacją. Roślik nagrał bowiem filmik, w którym pokazał cios, którym ma zamiar znokautować Kamila Łaszczyka już w pierwszej rundzie.

Fragment tego wideo udostępnił na twitterze reporter Michał Rogoziński:

Poniżej także aktualna rozpiska gali FAME 17:

Zobacz także:

Lekcja pokory! Paddy Pimblett na sparingu dał nauczkę hejterowi! [WIDEO] Co wy na to?

Internet kontra rzeczywistość. Tak można nazwać ostatni odcinek na YouTubie zawodnika UFC – Paddy Pimbletta, który postanowił zaprosić hejtera na sparing i pokazać mu chociaż w jakiej części jak ciężkim sportem są mieszane sztuki walki.

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO] Widzieliście?

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis