MMA PLNajnowszeGrzegorz SzulakowskiSzulakowski staje w obronie ”Wielkiego Bu” i chętnie zrobi jego walkę na swojej gali! Są odpowiedzi!

Szulakowski staje w obronie ”Wielkiego Bu” i chętnie zrobi jego walkę na swojej gali! Są odpowiedzi!

Cały czas niewiadomą jest odbycie się pojedynku “Wielkiego Bu” z Nikolą Milanoviciem pod szyldem FEN. Na ten temat wypowiedział się Grzegorz Szulakowski. “Szuli” wsparł słowami Patryka, a także zaproponował w razie braku walki na FEN, stoczenie pojedynku w jego federacji.

O “Szulim” było ostatnio troszkę ciszej. Były zawodnik KSW ma za sobą 4 porażki z rzędu. Fiaskiem kończyły się pojedynki około 4-5 lat temu z Gamrotem, Ziółkowskim i Musaevem, a także walka w zeszłym roku z Normanem Parke. Powrót na tarczy z tych starć nie jest jednak ujmą na honorze, ze względu na to, że każdy z tych rywali reprezentuje znakomity poziom. ”Szuli” 24 lutego ma zmierzyć się z “Kornikiem” w pojedynku grapplerskim na swojej gali, Solo Combat Federation 4.

“Wielki Bu” miał zmierzyć się z Milanoviciem przy okazji gali FEN 45. W związku z materiałem wideo ukazującym między innymi Patryka Masiaka, walka stoi pod znakiem zapytania. “Szuli” postanowił wyrazić swoją opinię, dorzucając zarazem do niej propozycję w stronę obu panów.

Grzegorz Szulakowski o “Wielkim Bu”: Zakazywanie walki Patrykowi przez jego przeszłość jest trochę nie na miejscu!

Były zawodnik KSW odniósł się do aktualnej sprawy Patryka Masiaka:

“Wielki Bu” i Nikola mieli stoczyć swoją walkę. Niestety, przez nagonkę medialną na “Wielkiego Bu” do tej walki raczej nie dojdzie. Według mnie jest to bardzo duży błąd, ponieważ sport jest w wielkim stopniu resocjalizacyjny. (…) Według mnie, zakazywanie walki Patrykowi przez jego przeszłość jest trochę nie na miejscu.

“Szuli” dał także możliwość zawalczenia Patrykowi oraz Nikoli w swojej federacji:

Za niespełna dwa tygodnie kolejna edycja mojej gali, Solo Combat Federation. Zawalczę tam między innymi ja, w walce grapplingowej z “Kornikiem” i tutaj moja propozycja. Nie wiem czy będzie nas na was stać, ale jesteśmy w stanie dać wam walkę na naszej gali.

Posted by Sztuki Walki on Tuesday, February 14, 2023

Mamy odpowiedź zarówno Patryka, jak i Nikoli!

“Wielki Bu” skomentował wypowiedź Szulakowskiego:

Na wstępie chciałem podziękować za te miłe słowa. A co do walki to poczekajmy na ostateczną decyzję FEN-u, bo jednak to są pierwsze ustalenia i to ma wtedy jednak pierwszeństwo. Jeżeli faktycznie ulegną naciskom i wypowiedzą nam tę walkę to jestem jak najbardziej za.

Nikola także zaaprobował ten pomysł. Co więcej, sam coś zaproponował:

Dzięki za propozycję walki u was na gali. Przemyślimy, ale mam lepszy pomysł, zróbmy 2 na 2. Ja i “Bu”, Ty i “Kornik”. Dwóch dzików na dwóch kurczaków!

Posted by Sztuki Walki on Tuesday, February 14, 2023

Zobacz także:

Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Volkanovskim na UFC 284? Padają poważne oskarżenia!

Czy Islam Makhachev oszukiwał przed walką z Alexandrem Volkanovskim na UFC 284? W sieci pojawiły się bardzo poważne oskarżenia w stronę Rosjanina.

Tomasz Narkun były mistrz KSW zapowiada: Wrócę na szczyt!

Były treningi w Stanach Zjednoczonych w American Top Team, a teraz były mistrz KSW pojawia się na macie Ankosu Poznań. Tomasz Narkun w mediach społecznościowych udostępnił nagranie z treningu. ”Żyrafa” zapowiada powrót na szczyt!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis