MMA PLDon KasjoSzulakowski o walce Kasjo-Parke: Nie ma najmniejszych szans!

Szulakowski o walce Kasjo-Parke: Nie ma najmniejszych szans!

Grzegorz Szulakowski (9-4) rozpoczął przygotowania do swojego następnego pojedynku w KSW. ”Szuli” został zapytany o potencjalne starcie Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Wojownik z Namysłowa jest przekonany – kto byłby górą.

Przypomnijmy, że o zestawieniu popularnego ”Don Kasjo” z ”Storminem” wspomina się już parokrotnie. Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli FAME MMA zapewniał, że jest to bardzo możliwa opcja.

Widzimy taką możliwość. Oczywiście to co Martin Lewandowski powiedział jest prawdą i takie ograniczenia istnieją. Mamy tutaj pewne pomysły, spróbujemy dojść do porozumienia. Nie wykluczam, że taka walka będzie miała miejsce w przyszłości.

Szulakowski: Jeden i drugi ma twardy łeb!

Grzegorz Szulakowski jest przekonany, że Norman Parke pokonałby Kasjusza Życińskiego. Mimo wszystko ”Szuli” chciałby to zobaczyć, bo jest ciekaw co by się działo w tym pojedynku.

Nie wygra. Jestem przekonany, że nie ma najmniejszych szans z Parke w każdej dyscyplinie. Chociaż nie mówię, że jakoś bardzo faworyzowana walka by była. Myślę, że Kasjusz by nawet co nieco tam podziałał, ale myślę, że nie.. Jeden i drugi ma twardy łeb, chętnie zobaczę tą walkę i mam nadzieje, że do niej dojdzie już niedługo. Wiem, że jakieś rozmowy bodajże się toczą (śmiech)           

Cały materiał poniżej:

33-latek w najbliższym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. ”Szuli” ostatnie trzy pojedynki przegrał, lecz trzeba pamiętać z jakimi zawodnikami. Ostatnia walka Szulakowskiego miała miejsce w grudniu poprzedniego roku. Grzegorz w Gliwicach dość szybko został zastopowany z rąk – Shamila Musaeva.

Zobacz także:

Claressa Shields o przejściu do MMA: Fani MMA powinni teraz ukłonić się i całować moje stopy…

Jedna z najlepszych pięściarek na świecie, Claressa Shields dość kontrowersyjnie wypowiedziała się o swoim przejściu do MMA. Dwukrotna złota medalistka olimpijska, której rekord w zawodowym boksie wynosi 10 zwycięstw i 0 porażek podpisała kontrakt z organizacją PFL.