MMA PLBellatorAnthony Johnson wraca do MMA! Zaskakujący wybór pracodawcy?

Anthony Johnson wraca do MMA! Zaskakujący wybór pracodawcy?

Foto: Facebook/ Anthony Johnson

Anthony Johnson wraca do MMA! Były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półciężkiej UFC i uznawany za jednego z najmocniej bijących zawodników na świecie stoczy swoje kolejne walki poza UFC!

W środę oficjalnie poinformowano o podpisaniu kontraktu zawodniczego z “Rumblem” przez… Bellator MMA! Druga największa organizacja MMA w Stanach Zjednoczonych zaskoczyła konkurencję i zgarnęła jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy.

Anthony Johnson wraca do MMA! Zaskakujący wybór pracodawcy?

O powrocie “Rumble” do MMA mówi się od dawna. Johnson sam deklarował chęć powrotu do zawodowych startów. Teraz okazuje się, że będzie miał możliwość ponownego sprawdzenia się w klatce.

Oto, co o zakontraktowaniu Anthony’ego Johnsona mówi jego nowy pracodawca – Scott Coker, prezes Bellatora:

“Jestem podekscytowany mając go na pokładzie. Ten facet zawsze dużo wnosi. Nigdy nie widziałem jego nudnej walki. To już dwa czy trzy lata kiedy nie walczył? Teraz zapewne dostaniemy zupełnie nowego A.J., ale jego styl walki jest tym, co zawsze szanowałem i lubiłem oglądać.

Kiedy dostajesz takiego zawodnika, zawodnika tej jakości, z wielkimi zaletami i umieszczasz go w kategorii półciężkiej, to automatycznie Twoja kategoria wagowa staje się najmocniejszą na świecie. Będziemy mieć wiele wspaniałych walk w tej dywizji. Nie mogę się doczekać…”

Zobacz także:

Tyson przed finałem GROMDY. Co mówi?

Już w najbliższy piątek finał turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 3. Krystian ‘Tyson” Kuźma nie pała sympatią do swojego przeciwnika…

Wielkie gwiazdy na gali boksu! Absurd organizatora?

Podczas sobotniej gali Rocky Boxing Night pojawią się wielkie gwiazdy. Ma być Mike Tyson, Elton John. Nie będzie to do końca normalne! Zobaczcie dlaczego…