MMA PLArtur SzpilkaSzpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO]

Szpilka szuka Pudziana! Pięściarz prowadzi oryginalną akcję promującą ich walkę na Narodowym [WIDEO]

W sieci trwa akcja “Szpilka szuka Pudziana”! Jest to przedsięwzięcie promocyjne, które wymyślił pięściarz, by wypromować potencjalne starcie z byłym strongmanem. Nie od dzisiaj wiadomo, że pojedynek ten najprawdopodobniej odbędzie się na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Szpilka szuka Pudziana

Szpilka i Pudzianowski są w medialnym konflikcie od czasu typowania przez “Szpilę” walki Pudziana z Michałem Materlą. Pięściarz zapewniał, że “Pudzilla” nie ma żadnych szans w konfrontacji z weteranem aren mieszanych sztuk walki.

Efekt był jednak odwrotny, i to Pudzianowski wygrał tamtą walkę przez brutalny nokaut.

Szpilka szuka Pudziana!

Od tamtej pory Pudzianowski i Szpilka podgryzają się w mediach społecznościowych, a apogeum ich konfliktu może mieć miejsce w klatce na gali KSW Colosseum 2.

Zresztą, Szpilka już promuje to starcie. Między innymi na Twitterze udostępnił on wideo, w którym widać jak szuka Pudziana:

A Wy na kogo stawiacie w tej potencjalnej walce Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim?

Zobacz także:

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka! Zaskoczeni?

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis