MMA PLNajnowszeFAME MMAAmadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka!

Amadeusz Ferrari ponownie obraża Kamila Łaszczyka!

Dalej padają mocne słowa ze strony Amadeusza i jak widać konflikt jeszcze się nie wyczerpał. “Ferrari” i “Szczurek” zmierzyli się że sobą podczas FAME MMA 17. Pojedynek ten odbył się w formule MMA. Walka zakończyła się wygraną Łaszczyka przez techniczny nokaut w 3 rundzie.

“Ferrari” we freakach stoczył 11 pojedynków, 9 w MMA, 1 w boksie oraz 1 w kickboxingu. Walczył w FAME MMA oraz High League.

W organizacji FAME MMA zadebiutował w 2018 roku podczas 2 edycji wygrywając z Sylwestrem Tkoczem. Jego bilans w tej organizacji to 5-6. Walczył tam m.in z “Hejterem”, “Filipkiem”, Adrianem Polakiem czy Maksymilianem Wiewiórką.

W organizacji High League stoczył jeden pojedynek podczas 4 edycji z Pawłem Bombą, który wygrał.

“Szczurek” to zawodowy bokser, były mistrz WBO Youth w wadze lekkiej, WBC Baltic Silver w kategorii piórkowej, WBO Inter-Continental w wadze piórkowej. Stoczył 30 walk i żadnej nie przegrał. Zadebiutował w 2011 walką z Emilem Brooksem. Wygrywał m.in z Samuelem Sanchezem, Krzysztofem Cieślakiem czy Kevinem Acewedą. Ostatnią walkę w boksie stoczył pod koniec sierpnia 2022 roku pokonując Argentyńczyka Kevina Acewedo.

“Ferrari” o Łaszczyku!

Na kanale 6PAK tv Amadeusz Ferrari wypowiedział się o Kamilu Łaszczyku.

Ogólnie, ja myślę, że moglibyśmy go u nas na sali zatrudnić jako mopa do wycierania podłogi, bo całą walkę wycierałem nim podłogę.

Cała rozmowa z Amadeuszem dostępna poniżej:

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Jaka będzie decyzja ”Rutka”?

Daniel Rutkowski w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjawił, że ma dużo ciekawych propozycji. ”Rutek” rozmawia również z… największą organizacją na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis