MMA PLHighleagueKubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Kubiszyn zarobił więcej w GROMDZIE niż w High League? ”Don Diego” zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn zabrał głos i zdradził, że w organizacji GROMDA póki co zarobił większe pieniądze niż w freakowej organizacji. ”Don Diego” już osiemnastego marca stoczy swój trzeci pojedynek w High League. Kubiszyn na 6 edycji w Katowicach zmierzy się w formule K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim.

Kubiszyn

”Don Diego” ma już za sobą dwie walki w freakowej organizacji. Kubiszyn w debiucie pokonał na punkty Denisa Załęckiego. Drugi pojedynek Mateusza miał miejsce na gali High League 5 w Gliwicach. 31-latek postanowił zaryzykować i stanął przed naprawdę wielkim wyzwaniem. Mateusz w formule MMA zmierzył się z Damianem Janikowskim.

Kubiszyn od początku szukał swojej szansy w stójce, ale Damian nie zamierzał ryzykować i sprowadzał rywala do parteru. Zawodnik KSW po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Don Diego zabiera głos!

Mateusz Kubiszyn w rozmowie z portalem MMA-Bądź na bieżąco potwierdził, że dostał większe pieniądze w organizacji GROMDA i wyjaśnił, dlaczego tak się stało.

Tak, ze względu na ilość walk. Po drugie te moje początkowe pierwsze walki, to nie byłem super dużym twórcą internetowym, żeby te stawki były nie wiadomo jak wysokie. Tutaj też co innego ma wartość w tych freakowych organizacjach. Teraz zarabiam coraz lepiej i myślę, że będzie się pięło w górę tak szybko, że może nie teraz, ale przy następnej, albo jeszcze następnej przegonimy GROMDĘ.

Zobacz także:

Denis Załecki nie współpracuje już z trenerem Oknińskim: Podbiło do mnie paru takich sztywnych ludzi… Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki nie współpracuje już z trenerem Mirosławem Oknińskim. Decyzję o przerwaniu treningów w klubie najbardziej medialnego trenera w polskim MMA “Bad Boy” wytłumaczył we wczorajszym programie Rundki promującym nadchodzącą galę High League 6.

Machida będzie rywalem Mameda na PGE Narodowym? ”Zdecydowanie mógłby zrobić…”

Na kanale Artura Przybysza pojawiła się rozmowa z Martinem Lewandowskim. Artur postanowił wymienić trzech zawodników – Hectora Lombarda, Lyoto Machidę oraz Andersona Silvę i zapytać jednego z właścicieli KSW kto z tej listy były jego wymarzonym przeciwnikiem Khalidova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis